Jessica Chastain debiutuje na okładce amerykańskiego Vogue’a

Niektórym celebrytom sława przychodzi łatwo – ale są też tacy, którzy wolą na nią ciężko zapracować. To właśnie dzięki swojej konsekwencji i ciężkiej pracy, która zaowocowała wieloma prestiżowymi nagrodami, aktorka Jessica Chastain zadebiutowała na okładce amerykańskiego Vogue’a.

Vogue

Jessica Chastain po raz pierwszy nagrodę LAFCA (Los Angeles Film Critisc Association) dostała w 2010 roku za rolę Rachel w filmie Dług, przez kolejne 2 lata zdobyła ich jeszcze 5. Nie wspominając o nominacji do Oskara w kategorii na najlepszą rolę drugoplanową za postać Celii w filmie Służące i otrzymanym Złotym Globie za rolę agentki CIA w filmie Wróg numer jeden.

Oprócz talentu aktorskiego, Jessica Chastain ma słabość do mody – często pojawia się na pokazach i chętnie fotografuje się z uznanymi projektantami (m.in.: [url=http://vumag.pl/newsy/nagrody-cfda-rozdane,57655.html ]Riccardo Tisci, czy Karl Lagerfeld). Aktorka wystąpiła także w kampanii kosmetyków Yves Saint Laurent. Tym samym udowodniła Annie Wintour, że środowisko mody nie jest jej obojętne. Szefowa amerykańskiego Vogue’a widocznie doceniła starania Jessici Chastain, która w wieku 37 lat zadebiutowała na okładce modowej biblii.

Zdjęcie ukazuje rudowłosą Chastain swobodnie leżącą na czerwonym siedzisku w zwiewnej, żółtej sukni projektu Oliviera Theyskensa dla marki Theory. Annie Leibovitz – autorka fotografii , tym ujęciem zinterpretowała obraz Flaming June Fredericka Lorda Leightona. W tak doniosłym stylu i z tytułem Jessica Chastain pali Hollywood aktorka po raz pierwszy pojawia się na okładce amerykańskiego Vogue’a.

Zdjęcia vuMag BlueServices
www.lordfredericleighton.co.uk
Bulls Press
Bulls Press
Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email