Jessica Alba bliska ideału

Jeśli miałaś jakiekolwiek obawy przed tym, że trzydziestka na karku i dzieci sprawią, że przestaniesz wyglądać i czuć się seksownie, popatrz na Jessikę Albę!

Foto: Materiały prasowe

Jessica Alba ma 34 lata i jest mamą dwóch prześlicznych i przesłodkich dziewczynek. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż wygląda nieziemsko pięknie, a jej ciało bliskie jest ideału! Dowodem na to jest ostatnia sesja z udziałem aktorki. Jessica Alba jest gwiazdą okładki czerwcowego wydania Shape.

Foto: Materiały prasowe

Mówiąc szczerze, fotografia z okładki jest najsłabsza ze wszystkich. W środku magazynu znajdziesz bowiem całą sesję z udziałem Jessiki Alby, która daje, naprawdę daje do myślenia!

Foto: Materiały prasowe

Jessica Alba ubrana w obcisłe, kolorowe kostiumy kąpielowe opala się nad luksusowym basenem. Ma mokre włosy i błyszczącą skórę. To wystarczy, aby przenieść się myślami na wymarzony urlop. Jednak w zdjęciach Jessiki Alby jest coś jeszcze. Jest zmysłowość, seksapil, jest silna i pewna siebie kobieta!

Foto: Materiały prasowe

- Mam wspaniałe ciało. Patrzcie na mnie! – krzyczą do nas zdjęcia z najnowszego Shape. I kto powiedział, że jednoczęściowy kostium kąpielowy jest mniej seksowny niż bikini?!

Tematy:

Nieprawidłowy email