Jennifer Lopez w słynnej kreacji sprzed 15 lat! Nic się nie zmieniła

Jennifer Lopez pokazuje, że ma do siebie ogromny dystans i na koncert w Bronksie zakłada niesławną sukienkę Versace sprzed piętnastu lat. Jak oceniacie jej stylizacje dawniej i teraz?

Jennifer Lopez / fot. getty images

Pamiętacie czasy, kiedy Jennifer Lopez spotykała się z P.Diddym, który wówczas nazywał się Puff Daddy? To było jakieś piętnaście lat temu. J.Lo była wtedy starą dobrą Jenny from the Block, a na rozdaniu nagród Grammy pojawiła się w słynnej sukni – kaftanie od Versace, który pozostawiał bardzo niewiele dla wyobraźni. Choć od tamtego czasu Jennifer miała kilku nowych narzeczonych, jednego męża i dwójkę dzieci, zielona sukienka Versace nadal jest jedną z najsłynniejszych kreacji z czerwonego dywanu. 15 lat temu Lopez zebrała ostrą krytykę za taki strój. Teraz, bogatsza o wiele doświadczeń, pewniejsza siebie i odważniejsza, pokazuje, że ma do całej sprawy dystans i… zakłada replikę sukienki na koncert w rodzinnym Bronksie. Nie da się ukryć, że teraz wygląda o wiele lepiej. Fakt, pewne rzeczy się zmieniły: dawniej miała nieco szczuplejsze nogi, nieco większy nos. Ale musimy przyznać, że niewiele kobiet mogłoby zdecydować się na taki krok. No bo która z nas mieści się w ciuchy sprzed 15 lat? A nawet jeśli, kto miałby odwagę pokazać się w ubraniach z końca lat dziewięćdziesiątych na imprezie innej, niż Halloweenowa?

Zdjęcia vuMag BlueServices
Jennifer Lopez / fot. Getty Images
Jennifer Lopez / fot. Getty Images

Sukienka, jak i pozostałe 4 kostiumy, które tego wieczora miała na sobie J.Lo pochodzą oczywiście od Versace. Marka wprowadziła pewne zmiany. Choćby fakt, że sukienka składała się z body i trenu. No ale nikt nie wyobraża sobie, że J.Lo, która na koncertach zawsze daje fenomenalne taneczne show, będzie szaleć na scenie w szyfonowej sukience z dekoltem do pasa. Aczkolwiek miłośnicy figury Jennifer, a tych jest sporo, raczej nie mieliby nic przeciwko…

Jennifer Lopez / fot. Getty Images
Jennifer Lopez / fot. Getty Images
Jennifer Lopez / fot. Getty Images
Jennifer Lopez / fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email