Przepiękna Jennifer Lopez gwiazdą "W Magazine"

Jennifer Lopez pojawiła się na okładce najnowszego wydania kultowego magazynu "W". Autorem zdjęć do edytorialu jest duet fotografów Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin.

Foto: Materiały prasowe

Dawno nie widziałyśmy tak świetnej sesji z udziałem gwiazdy. Latynoska piękność, która nie tylko tańczy, śpiewa, ale także zdobyła Hollywood, została gwiazdą majowego numeru "W Magazine". Lopez, która w lipcu będzie obchodzić swoje 47. urodziny, na zdjęciach Lamsweerde & Matadin prezentuje się jak nastolatka. Przepiękne czarno-białe ujęcia (niektóre nieco w stylu na Marilyn Monroe) wystylizował Edward Enninful. Przygotował on dla J.Lo kreacje z kolekcji Chanel, Fendi i Rochas.

Foto: Materiały prasowe Jennifer Lopez

Edytorial opatrzony została także wywiadem z artystką. Jennifer Lopez opowiada w nim o macierzyństwie, sławie i o swoich nieudanych związkach. Gwiazda otwarcie przyznaje, że małżeństwo z Markiem Anthonym było błędem, o którym, jak dodaje, przekonała się dość szybko. Uważa również, że to właśnie ona przetarła szlaki Kardashiankom i przygotowała świat show-biznesu na promocję kobiet o nieco pełniejszych kształtach.

Foto: Materiały prasowe Jennifer Lopez
Foto: Materiały prasowe Jennifer Lopez

Tematy:

Nieprawidłowy email