Jennifer Lawrence i milionowy kontrakt z Diorem

Jennifer Lawrence podpisała kontrakt z Diorem na trzy lata - to pierwsza wiadomość. Druga jest taka, że będzie reklamować francuski dom mody za bardzo, bardzo, bardzo duże pieniądze!

Getty Images/Flash Press Media

- Jennifer Lawrence twarzą Diora? – świat mody był bardzo zdziwiony, gdy w połowie ubiegłego roku w mediach pojawiła się pierwsza kampania reklamowa z udziałem gwiazdy.

Zobacz, jak JENNIFER LAWRENCE PREZENTOWAŁA SIĘ W REKLAMIE DIORA ROK TEMU

Dziś wiemy już nie tylko, że Jennifer Lawrence jest twarzą francuskiego domu mody, ale także zostanie nią przez najbliższe trzy lata.

Jak podaje Fashionista, powołując się na serwis Page Six, hollywoodzka gwiazda podpisała kontrakt na najbliższe 36 miesięcy. Co jeszcze ciekawsze, Dior zapłacił Jennifer Lawrence kwotę od 15 do 20 milionów dolarów!

Czy ta niebagatelna suma to tylko plotka? Żaden przedstawiciel Diora nie chce skomentować tych doniesień. Jednak jak wiadomo, w każdej plotce jest ziarnko prawdy, a więc zakładamy, że cena kontraktu oscylowała w tych granicach.

Getty Images/Flash Press Media

Czy Jennifer Lawrence warta jest takich pieniędzy? Cóż… to jedno z najbardziej gorących nazwisk Hollywood! Aktorka, która w ubiegłym roku odbierała Oscara za pierwszoplanową rolę w "Poradniku pozytywnego myślenia", w tym roku nominowana jest do nagrody za rolę drugoplanową w filmie "American Hustle". Rok temu na czerwonym dywanie oscarowej gali to Jennifer Lawrence zrobiła największą furorę, pojawiając się (a następnie upadając na schodach) w przepięknej sukni Diora. Nie mam wątpliwości, że również w tym roku wybierze kreację z kolekcji Rafa Simonsa, który jest jednym z największych fanów jej talentu.

Getty Images/Flash Press Media

Jak widać ta słabość dyrektora kreatywnego Diora przekłada się na realne pieniądze. Raf Simons uznał, że Jennifer Lawrence warta jest milionów!

Warto dodać, że poprzedniczką Jennifer Lawrence była Mila Kunis, która reklamowała francuski dom mody przed dwa lata.

Tematy:

Nieprawidłowy email