Jennifer Garner twarzą Max Mary

Jennifer Garner zostawiła swoją trójkę dzieci w Los Angeles pod opieką męża Bena Afflecka, aby w czwartkowy wieczór uczestniczyć w imprezie Max Mary w Nowym Jorku. 41-letnia aktorka wystąpiła w kampanii reklamującej najnowszą torebkę marki - JBag.

kampania Max Mara JBag

- Uwielbiam rozmiar tej torby. Jest wystarczająco duża, by wszystko w niej zmieścić i dostatecznie mała aby nie zapodziać kluczy – mówi aktorka, która po urodzeniu pierwszego dziecka poczuła jak ważna jest praktyczna i wygodna torba. Najnowszy model torebki Max Mary JBag jest na tyle pojemny, by pomieścić pieluchy, zabawki i najpotrzebniejsze dziecięce akcesoria.

W samej kampanii Garner wystąpiła ubrana w klasyczny kamelowy płaszcz w towarzystwie torebki JBag wykonanej z brązowej skóry. – Jennifer jest prawdziwą kobietą, ucieleśnieniem klientki Max Mary. Świetnie oddaje wizerunek naszej marki – tłumaczy prezes Max Mary Luigi Maramotti. Aktorka idealnie wpisuje się w klasyczną i wysublimowaną estetykę marki.

Podczas czwartkowej imprezy marki, która odbyła się w Nowym Jorku Jennifer była ubrana w czarną sukienkę Max Mary z połyskującego materiału. Aktorka jak zwykle postawiła na prostotę. Klasyczną sukienkę uzupełniła kopertówką, gładką fryzurą i naturalnym makijażem.

Tematy:

Nieprawidłowy email