Jasmine Tookes i Tobias Sorensen: modelowa para dla Calvina Kleina

Jasmine Tookes ma sporo powodów do świętowania. Amerykańska modelka została Aniołkiem Victoria’s Secret a już niebawem pojawi się w kampanii perfum Eternity Now Calvin Klein. W gorącej sesji zdjęciowej wziął udział model, Tobias Sorensen, chłopak Jasmine. To kolejna po Christy Turlington i Edzie Burnsie para, która wspólnie promuje zapach Calvina Kleina.

Foto: Bulls Press

Jasmine Tookes i Tobias Sorensen to para jak marzenie. Piękni, młodzi, seksowni poznali się trzy lata temu w klubie w Nowym Jorku. Choć pierwotnie modelka podała Tobiasowi fałszywy numer telefonu, dość szybko zostali parą. Mieszkają razem w Nowym Jorku, choć nie widują się zbyt często. Jasmine pnie się po szczeblach kariery, pracuje dla Victoria’s Secret, chodzi po wybiegach Miu Miu czy Toma Forda. W 2012 roku Vogue zaliczył ją do grona 10 modelek – debiutantek, które warto mieć na oku.

Tobias też nie próżnuje. Duński model pokazuje się regularnie w kampaniach Vince Camuto, pozuje do sesji w „V” czy „Manifesto”. Jasmie i Tobias mają zadatki na parę o takiej sile rażenia jak Anja Rubik i Sasha Knezewicz czy Christy Turlington i Ed Burns. Ewidentnie, idą w ślady tych ostatnich, bowiem Christy i Ed też pojawili się razem w kampanii Calvin Klein Eternity.

A jak Tobiasowi i Jasmine pracowało się na planie? Było dużo łóżkowych ujęć, jazda na rowerze po mieszkaniu i oczywiście ubrania zredukowane do bielizny CK. „Było jak w domu!” podsumowała Tookes. „Tylko trochę więcej miejsca, niż w naszym mieszkaniu,” dodał Sorensen. Para dość szybko zapomniała o obecności kamer i fotografa. Co może oznaczać tylko jedno: czeka nas bardzo dobra, zmysłowa i intymna kampania.

Tematy:

Nieprawidłowy email