Jane Fonda na okładce DuJour Magazine

Jane Fonda nie należy do gwiazd, które często pokazują się publicznie, czy wypowiadają w mediach. Dla magazynu DuJour zrobiła wyjątek, a swoim fanom – nie rzadką niespodziankę, dzięki której mogą oglądać aktorkę na okładce kolorowego pisma.

fot. Thomas Whiteside / DuJour Magazine

Jane Fonda bez wątpienia należy do jednej z najciekawszych gwiazd współczesnego kina. Zagrała w co najmniej 50 dużych, hollywoodzkich produkcjach. W swojej karierze dostała aż 7 nominacji do Oscara, z czego odebrała dwie statuetki. Większe szczęście miała do Złotych Globów – ma ich aż siedem. Do jej talentu należy dołożyć nieprzeciętną urodę, inteligencję i niesłychaną klasę. Jane Fonda dba o swoją prywatność – rzadko pojawia się publicznie i praktycznie nie udziela wywiadów. Właśnie dlatego wciąż budzi taką ciekawość.

Rąbka tajemnicy swojego życia uchyliła w wywiadzie dla magazynu DuJour. No może nie rąbka – wywiad jest sporą dawką informacji o życiu i charakterze. Jednym z tematów poruszonych z dziennikarzem jest starość. W tym temacie aktorka zahacza o kwestie operacji plastycznych:

- Często ludzie pytają mnie o moje rady na tak wspaniały wygląd. Twierdzą, że mimo wieku wyglądam rewelacyjnie. A przecież ja miałam operacje plastyczne. Już o tym opowiadałam i nie ma w tym nic złego – powiedziała Jane Fonda w wywiadzie dla DuJour.

Aktorka przyznała, że miała operowane oczy, brodę i szyję. Zabiegi były robione w 2013 roku, więc Jane Fonda i tak długo wstrzymywała się od zabiegów poprawiających urodę. Autorem zdjęć do sesji magazynu DuJour jest Thomas Whiteside. Stylizacje, składające się z ubrań Isabel Marant, Donny Karan, Bottega Veneta, Elizabeth and James i Sergio Rossi przygotował Anthony Unwin.

Co sądzicie o wyglądzie 78-letniej Fondy?

fot. Thomas Whiteside / DuJour Magazine

Tematy:

Nieprawidłowy email