Jak dostać się na światowy pokaz mody

Miejsce w pierwszym rzędzie podczas Tygodnia mody w Paryżu i Mediolanie to pragnienie wielu osób fascynujących się światem mody. Teraz marzenie to może się spełnić dzięki licytacji organizowanej przez Watermill Center Auction. Niestety, tak luksusowa zachcianka ma również swoją cenę.

Getty Images

Fashion Week w Paryżu i Mediolanie to najważniejsze wydarzenia dla wszystkich interesujących się modą. Na pokaz w trakcie tygodni mody mogą dostać się tylko znane i cenione osoby z branży. Do tego grona zaliczyć można gwiazdy z pierwszych stron gazet, najlepszych stylistów i redaktorów poczytnych magazynów. Jeśli nie jesteś żadną z tych osób i nie znasz nikogo kto mógłby wprowadzić Cię na pokaz, nic straconego. Teraz możesz wylicytować wejściówkę na pokaz. Dzięki aukcji internetowej organizowanej przez Watermill Center Auction dostaniesz upragnione bilety. Ich koszt niestety zaczyna się od 10.000 dolarów.

Getty Images

Centrum aukcyjne na swojej stronie internetowej proponuje kilka pakietów cenowych. Miejsce w pierwszym rzędzie na pokaz Miu Miu możesz nabyć za kwotę od 10.000 dolarów. Kolejna oferta to możliwość obejrzenia kolekcji trzech topowych projektantów. Płacąc 25.000 dolarów można dostać się na pokaz Fendi, Prada i Giorgio Armani. Jest to cena początkowa, ale aukcja proponuje także możliwość natychmiastowego zakupu biletów. Jeśli nie chcesz się licytować, a marzysz o podwójnym bilecie na każdy z wymienionych wcześniej pokazów, musisz zapłacić zaledwie… 95.000 dolarów. Suma zwala z nóg. Za taką cenę można przecież kupić dobrej klasy samochód albo małą kawalerkę.

Gettyb Images

Pocieszająca jest myśl, że pieniądze z aukcji przeznaczone będą na rozwój i utrzymanie artystów w Nowym Jorku. Aukcja Watermill Center Summer Benefit łączy świat sztuki, teatru i mody. Dzięki licytacji możemy wspierać utalentowanych twórców. Trzeba się jednak śpieszyć, licytacja kończy się 26 lipca 2014 roku.

Getty Images

Ceny biletów rzeczywiście robią wrażenie, ale możliwość uczestnictwa w tak ważnym wydarzeniu jest spełnieniem marzeń welu wielbicieli mody. Jestem więc przekonana, że znajdą się chętni do nabycia takich biletów.

Tematy:

Nieprawidłowy email