Irina Shayk prześladowana

Piękna modelka i muza domu mody Givenchy jest prześladowana przez psychofana. Irina Shayk złożyła już doniesienia na policję przeciwko mężczyźnie, który włamał do jej mieszkania w Nowym Jorku.

Getty Images/Flash Press Media

Irina Shayk złożyła już dwa doniesienia na policję przeciwko mężczyźnie, który od jakiegoś czasu uporczywie ją nęka. Nieznany mężczyzna był widziany kilka razy w pobliżu jej nowojorskiego domu, udało mu się nawet dostać do mieszkania modelki. Dramatyzmu sytuacji dodaje fakt, że Irina natknęła się na prześladowcę, gdy wróciła do domu. Mężczyzna zdołał uciec, zanim przyjechała policja. Kilka dni później ten sam mężczyzna był widziany w pobliżu jej domu po raz kolejny. Modelka tak się wystraszyła nieznanego mężczyzny, że wniosła o nakaz jego zatrzymania, jednak do tej pory policji nie udało się odnaleźć prześladowcy.

Irina Shayk zaczęła karierę modelki w wieku 19 lat. Od tego czasu współpracowała m.in. z takim markami, jak: Marc Jacobs, Givenchy, Jeremy Scott, Kanye West i Intimissimi. W 2014 roku będziemy mogli podziwiać jej aktorski debiut w filmie Hercules: The Thracian Wars.

Getty Images
Getty Images
Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email