Irina Shayk nową ambasadorką L’Oreal Paris

Rosyjska piękność o zniewalającej figurze i uwodzicielskich ustach. Irina Shayk szturmem podbiła świat mody. Dziewczyna z małej wioski wkroczyła na czerwone dywany i znalazła się na okładkach największych magazynów. Irina stała się jedną z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych supermodelek w branży.

Foto: Materiały prasowe

Urodzona w Yemanzhelinsku w Rosji Irina dorastała w skromnych warunkach w spokojnej wiosce. Jej pasją była muzyka, uczyła się gry na pianinie i już w młodości objawiła się jako muzyczny geniusz. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia na kierunku marketing. Karierę modelki zaczęła, gdy lokalny agent zauważył ją w szkole kosmetycznej, do której uczęszczała jej siostra i natychmiast wysłał ją do Paryża.

W ciągu zaledwie dwóch lat Irina trafiła do czołówki branży mody i została ambasadorką marki bielizny. Jej wyjątkowe walory szybko zwróciły uwagę czołowych światowych fotografów. W 2012 r. Carlyne Cerf de Dudzeele zobaczyła zdjęcia Shayk i wypromowała ją w hiszpańskiej edycji Vogue'a, co doprowadziło do jej debiutu na wybiegu oraz udziału w kampaniach reklamowych. Począwszy od pokazów Marca Jacobsa po Riccardo Tisci i Givenchy, Irina stała się ulubienicą świata mody, wypełniając wybiegi egzotycznym urokiem i tajemniczym wyglądem.

Obecnie, jako rozchwytywaną modelkę można znaleźć jej nie tylko na okładkach prestiżowych międzynarodowych magazynów o modzie, takich jak Vogue, Elle czy włoski Vanity Fair, ale także w prestiżowych publikacjach z fotografiami Mario Testino, Mert & Marcus, Mario Sorrenti w stylizacjach, między innymi, Edwarda Enninfula.

Charyzmatyczna postać Iriny zaczęła zwracać również uwagę elity świata rozrywki, wystąpiła w teledysku Kanye Westa do piosenki „Power”, w roku 2014 zadebiutowała również w kasowej hollywoodzkiej produkcji "Herkules".

Nie zapominając nigdy o swoich skromnych początkach, Irina chętnie wspiera swoją rodzimą społeczność, pomagając przebudować oddział dziecięcy lokalnego szpitala. Jest również oficjalną ambasadorką rosyjskiej organizacji charytatywnej Pomogi, która otacza opieką chore dzieci. W ostatnim czasie zaangażowała się w działania Czerwonego Krzyża, wspierając światowe inicjatywy. Współpracuje ona także z grupą walczącą o prawa zwierząt ASPCA.

Foto: Materiały prasowe Irina Shayk

Jako nowa międzynarodowa ambasadorka, Irina Shayk dołączyła do rodziny L’Oréal wraz z supermodelkami Karlie Kloss, Barbarą Palvin, Larą Stone, Natashą Poly, Liyą Kebede, Doutzen Kroes, Lumą Grothe oraz uznawanymi aktorkami Julianne Moore, Naomi Watts i Evą Longoria.

Tematy:

Nieprawidłowy email