Intimissimi on Ice - święto bielizny, które rozpala zmysły

Bielizna na lodowisku? Dlaczego nie?! Marka Intimissimi zaprosiła do Werony swoich przyjaciół z całego świata, by po raz kolejny uczcić najnowszą kolekcję. Intimissimi on Ice to niezapomniane show, które przenosi nas w baśniowy świat zmysłowej bielizny.

Foto: Intimissimi

W piątek 9 października na scenie Arena di Verona odbyło się wyjątkowe show – Intimissimi On Ice Opera POP. To nie jest zwykły pokaz, to nowatorski format, który łączy klasyczne arie operowe, muzykę pop, łyżwiarstwo figurowe oraz spektakularne efekty specjalne, gwarantując zaproszonej publiczności niezapomniane doznania i emocje. Wśród gości pojawili się przedstawiciele najważniejszych mediów modowych z całego świata. Oprócz topowych modelek, jak Iriny Shayk, Evy Herzigovej, Elisy Sednaoui czy Shlomit Malki, wypatrzyłam także znane nam modowe wyrocznie. Julia Roitfeld, Giovanna Battaglia czy Patricia Field nie mogły opuścić tak istotnego wydarzenia w świecie włoskiej mody. Stylistka i kostiumografka, odpowiedzialna za stroje do kultowej produkcji „Sex w Wielkim Mieście” miała zresztą bardzo odpowiedzialne zadanie – to ona przygotowała kostiumy dla łyżwiarzy figurowych, które zostały zaprezentowane na lodzie. Bielizna była dość oczywistą inspiracją dla Patricii Field, która zdołała pokazać jej zupełnie nowe oblicze i dostosować do realiów łyżwiarskiego show.

Foto: Intimissimi Giovanna Battaglia

Nasz kraj na czerwonym dywanie reprezentowały polskie ambasadroki Intimissimi: Natalia Klimas i Kasia Wolska. Ze wszystkich zaproszonych gwiazd moje serce skradła Caroline Vreeland. Prawnuczka legendarnej postaci ze świata mody – Diane Vreeland – pierwszej naczelnej Harper’s Bazaar, okazała się sympatyczną kobietą z ogromnym poczuciem humoru. Do tego Caroline odkrywa polską modę! Ostatnio odkryła projekty Magdy Butrym, w których – jak twierdzi – od razu się zakochała. Taka opinia od ikony mody jest prawdziwym powodem do dumy dla polskiej projektantki!

Główną gwiazdą tegorocznego Intimissimi on Ice była Ellie Goulding. Prosto z tafli lodu wokalistka na żywo zaśpiewała swoje największe hity, do których łyżwiarze wykonywali skomplikowane figury łyżwiarskie, składające się na spektakularną choreografię.

Foto: Intimissimi Ellie Goulding
Foto: Intimissimi Intimissimi on Ice 2015
Foto: Intimissimi Intimissimi on Ice 2015
Foto: Intimissimi Intimissimi on Ice 2015
Foto: Intimissimi Intimissimi on Ice 2015

Po 2-godzinnym pokazie jazdy figurowej odbyło się upojne afterparty, na którym wszyscy zaproszeni goście bawili się do białego rana.

Tematy:

Nieprawidłowy email