Innowacyjny i eksperymentalny kombinezon dla sportowców

Jeden z producentów prezerwatyw stworzył kombinezon dla atletów, który wykonany jest materiału używanego do produkcji prezerwatyw. Do współpracy zaproszono projektantkę mody konceptualnej, Pauline Van Dongen. Zobaczcie efekty tej współpracy!

Foto: Materiały prasowe

Producent prezerwatyw SKYN postanowił stworzyć nietypowy i oryginalny projekt dla sportowców, a dokładnie dla skoczków w dal. Kombinezon wykonany został z tego samego materiału, który wykorzystywany jest do produkcji prezerwatyw.

Foto: Materiały prasowe Innowacyjny kombinezon

Jak podkreśla David Chaker, dyrektor zarządzający firmy Ansell, strój dzięki użyciu miękkiego materiału, minimalizuje ograniczenia ciała i pozwala sportowcom uzyskać dodatkowy czas w powietrzu.

Foto: Materiały prasowe Innowacyjny kombinezon

Kombinezon Skyfeel Apparel wykonany zostałz lekkiego materiału idealnie współgrającego z ruchem ciała. Do opracowania i udoskonalenia projektu SKYN zaprosił do współpracy Pauline Van Dongen – projektantkę mody konceptualnej.

Foto: Materiały prasowe Innowacyjny kombinezon

- Co mnie zafascynowało w materiale Skyfeel, to jego niezwykła elastyczność, superlekkość i jednocześnie ogromna wytrzymałość. Eksperymenty takie jak ten, wskazują kierunek rozwoju sportu w przyszłości. Tym projektem próbujemy czegoś zupełnie nowego, skłaniamy do innowacji i inspirujemy – powiedziała projektantka.

Tematy:

Nieprawidłowy email