Inauguracja Ptak Fashion City z Kenzo Takadą i Anną Fendi

Czy Polska mogłaby stać się stolicą europejskiej mody? Być może to utopia, ale fakt jest taki, że to u nas powstaje pierwsze w Europie Miasto Mody. Mowa o Ptak Fashion City, którego oficjalne otwarcie odbędzie się 29 sierpnia w Łodzi. Na to wydarzenie przyjedzie sam Kenzo Takada i Anna Fendi.

materiały prasowe

Ptak Fashion City to pierwszy w Europie koncept biznesowo-modowy, który powstał w wyniku przekształcenia największego w Europie Centrum Handlu Hurtowo – Detalicznego PTAK. Proces trwał ponad 20 lat. Będzie to najnowocześniejszy i największy tego typu obiekt w Europie.Jego powstanie jest wynikiem rozwoju i ekspansji polskich producentów odzieży, którzy rokrocznie eksportują coraz więcej ubrań na rynki zagraniczne.. Powstanie Miasta Mody jest zwieńczeniem i jednocześnie nowym kamieniem milowym w historii i tradycji handlu odzieżą w Polsce.

Uroczyste otwarcie i inauguracja Miasta Mody odbędzie się 29 sierpnia w Łodzi. Przy wsparciu takich osobistości, jak Kenzo Takada czy Anny Fendi – córki założycieli włoskiego domu mody, ten dzień zapisze się jako jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych w naszym kraju. To właśnie na oczach wielkich, światowych nazwisk swoje kolekcje pokażą m.in. Maciej Zień, duet Paprocki & Brzozowski, Iwona Kossman oraz Teresa Kopias. W trakcie trzydniowej imprezy odbędą się również spotkania z kreatorami mody, warsztaty, szkolenia oraz Międzynarodowe Targi Mody. Polecamy!

materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe

Tematy:

Nieprawidłowy email