Ikony Victorii Beckham

Victoria Beckham wprowadza nową linię sukienek składającą się z projektów, które podbiły serca jej klientek. W kolekcji Icon znajdzie się 7 najpopularniejszych projektów z poprzednich kolekcji projektantki.

Getty Images/Flash Press Media

Sukienki będzie można kupić już pod koniec lutego na nowo otwartej stronie victoriabeckham.com. W kolekcji Icon znajdziemy 7 sukienek, których cena zaczyna się od 1000 funtów. Kolejne sukienki będą dodawane na przestrzeni całego roku. Pierwsza sukienka, która pojawiła się w kolekcji Icon pochodzi z kolekcji na Wiosnę Lato 2012. Victoria odświeżyła projekt nadając mu nową, granatowo-miętową kolorystykę.

- Chciałam zaoferować klientom ekskluzywny produkt zgodny z estetyką, która jest mi bardzo bliska. Wprowadzenie linii Icon było odpowiedzią na liczne prośby ze strony klientów, którzy pragnęli mieć możliwość kupna sukienek nawet z pierwszej kolekcji. Chciałam umożliwić im kupno kluczowych sukienek z archiwum marki, wykonanych z nowych materiałów i w nowej kolorystyce – skomentowała Victoria Beckham.

Sukienki Victorii Beckham noszą takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Cameron Diaz, Kim Kardashian, Naomi Watts, Eva Longoria i Blake Lively.

Zobacz, które gwiazdy noszą sukienki Victorii Beckham:

Getty Images/Flash Press Media

Naomi Watts w sukience Victorii Beckham z kolekcji na Jesień Zimę 2012.

Getty Images/Flash Press Media

Blake Lively w sukience z kolekcji Wiosna Lato 2009.

Getty Images/Flash Press Media

Blake Lively z sukience z kolekcji Wiosna Lato 2010.

Getty Images/Flash Press Media

Cameron Diaz w sukience z kolekcji Wiosna Lato 2012.

Getty Images/Flash Press Media

Eva Longoria w sukience z kolekcji Jesień Zima 2011.

Getty Images/Flash Press Media

Eva Longoria w sukience Victorii Beckham z kolekcji Wiosna Lato 2012.

Tematy:

Nieprawidłowy email