Iga Lis będzie twarzą Mokobelle Young!

Iga Lis, młodsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin, w ubiegłym roku podpisała kontrakt z agencją Model Plus. Nastolatka właśnie zdobyła swój pierwszy poważniejszy kontrakt – została twarzą biżuterii Mokobelle Young. Na Instagramie pokazała zdjęcia z backstage’u sesji.

fot. MW media

Iga Lis nigdy nie ukrywała, że marzy o byciu modelką. Młodsza córka Tomasza Lisa pojawiła się już na wybiegu u Łukasza Jemioła, czasem pokazywała się z matką, Kingą Rusin na modowych imprezach. Jednak przez cały czas rodzice przekonywali ją, że modeling nie jest najlepszym pomysłem na życie. Czyżby Iga jednak postawiła na swoim? Można tak wnioskować po obejrzeniu zdjęć na Instagramie Igi Lis. To z niego dowiedzieliśmy się, że dziewczyna została nową twarzą Mokobelle Young – linii biżuterii dedykowanej nastolatkom.

fot. MW media

Iga należy do agencji Model Plus, której właścicielem jest Dariusz Kumosa. Dziewczyna jest wprawdzie trochę za niska w porównaniu z taką Karlie Kloss czy Larą Stone, ale nadrabia osobowością, niczym Kate Moss. Zdjęcia Igi do kampanii Mokobelle Young robił Łukasz Pik. Za makijaż odpowiadała Zosia Krasuska. Efekty sesji z pewnością zobaczymy już niedługo w Internecie.

fot. Iga Lis / instagram.com
fot. Iga Lis / instagram.com

Tematy:

Nieprawidłowy email