„Idź tak, jakbyś uprawiał dużo seksu!” Cara Delevingne i sposób na wysokie obcasy

Cara Delevingne nie ma wyjścia, musi chodzić na wysokich obcasach. Ale jak na ekscentryczną chłopczycę przystało, bardzo tego nie lubi i przez długi czas wręcz nie umiała chodzić na obcasach. Wszystko zmieniło się, gdy usłyszała pewną nietypową radę…

fot. Getty Images

Ktoś powiedział mi: „Idź tak, jakbyś uprawiała seks. Jakbyś uprawiała dużo seksu”, wspomina w rozmowie z „W”. Przedtem chodziłam jak dziewica. Nauczenie się chodzenia na obcasach zajęło mi mnóstwo czasu!, śmieje się Delevingne. Nie wiem jak wy, ale mi taka porada zupełnie odpowiada. Aż mam ochotę wyciągnąć spod biurka szpilki i przejść się prowokacyjnie po biurze. Szkoda tylko, że w redakcji mamy same dziewczyny – ciężko będzie sprawdzić, czy rady Cary faktycznie działają… Ale chyba muszą, skoro Delevingne jest jedną z najbardziej wziętych modelek na świecie, a jej praca to przede wszystkim chodzenie na wysokich obcasach, po najważniejszych wybiegach świata. Modelka oczywiście zawsze boi się, że się przewróci. Wyobrażam sobie najgorsze i staram się stawiać krok za krokiem – przyznaje. Cóż, nawet gdyby zdarzyło jej się zaliczyć wywrotkę na wybiegu, raczej nie stałoby się nic złego. W końcu spektakularne potyczki mają na swoim koncie największe supermodelki, z Naomi Campbell na czele.

Oprócz sposobów na wysokie obcasy, Cara omawia też swoje nawyki z dzieciństwa. Bardzo długo nie nosiłam ubrań. Rodzice musieli mnie ubierać na siłę, bo zdarzało mi się biegać nago po supermarkecie. No i bardzo często jeździłam na plażę nudystów. Teraz jak o tym pomyślę, to dość dziwne… Swoją drogą, dlaczego wszyscy faceci na plaży nudystów mają takie małe penisy?!

Szczerze, Cara? Nie wiemy. Ale też uważamy, że to nie fair. Jak tylko odkryjemy zależność między wielkością a nagością, damy ci znać.

Tematy:

Nieprawidłowy email