Hilary Duff w kostiumie kąpielowym polskiej marki Marysia Swim

Boskie ciało Hilary Duff i przepiękne bikini polskiej marki Marysia Swim, czyli duet doskonały!

Hilary Duff / Instagram / Marysia Swim

Biustonosz w kształcie muszelek i słodkie majtki z falbanką – to kostiumy kąpielowe, które coraz częściej możemy oglądać na zdjęciach zrobionych gwiazdom na plażach przez paparazzi.

Hilary Duff / Instagram

Lupita Nyong’o czy Rachel Bilson to gwiazdy, które zakochały się w kostiumach kąpielowych polskiej marki Marysia Swim. Teraz do jej fanek dołączyła Hilary Duff. Amerykańska aktorka i piosenkarka zaprezentowała się w kostiumie Marysia Swim na Instagramie, robiąc sobie selfie.

– Ona jest cudowna! Jesteś moją inspiracją! WOW – to tylko kilka z wielu komentarzy, które można zobaczyć pod zdjęciem gwiazdy na Instagramie. Część z nich chwali nie tylko boskie ciało gwiazdy, ale też jej przepiękny kostium kąpielowy!

Przeczytaj więcej o [URL=http://vumag.pl/trendy/marysia-swim-kostiumy-kapielowe-polskiej-projektantki-ktore-pokochaly-gwiazdy,63419.html]POLSKIEJ MARCE MARYSIA SWIM

Marysia Swim

Wcale nie dziwimy się, że Hilary Duff wybrała właśnie bikini polskiej marki. Projekty Marysia Swim są tak kobiece, eleganckie, a przy tym ponadczasowe, że chyba każda z nas wyglądałaby w tych kostiumach pięknie!

Marysia Swim
Marysia Swim
Marysia Swim
Marysia Swim

Jaka jest najnowsza kolekcja marki? Oprócz falbaniastych bikini pojawiło się więcej kostiumów jednoczęściowych i monokini. Natomiast fanki stylu minimal z pewnością zakochają się w dwuczęściowym komplecie nude. Pojawiło się też trochę wzorów.

Tematy:

Nieprawidłowy email