Herzigova, Schiffer i Campbell - Trzy czterdziestki w tureckim Vogue'u

Razem mają 129 lat, a każda z nich przekroczyła magiczną czterdziestkę, mimo to wciąż wzbudzają wielkie emocje! Eva Herzigova, Claudia Schiffer i Naomi Campbell pojawiły się na okładce listopadowego wydania Vogue Turkey! Zobaczcie, jak robią to profesjonalistki!

Cuneyt Akeroglu

Mówi się, że modelki w dzisiejszych czasach muszą mieć bardzo neutralną, plastyczną urodę, a wszystko po to, by bez problemu mogły dostosować się do stylu danej kolekcji czy produktu, który reklamują. Zdolność do metamorfoz w dzisiejszej modowej branży to podstawa!

Cuneyt Akeroglu

To chyba największa różnica między współczesnym modelingiem, a tym sprzed chociażby dwudziestu lat. Spójrzcie na ikony tamtych czasów! Każda z nich niepowtarzalna, każda bardzo charakterystyczna, każda charyzmatyczna!

Cuneyt Akeroglu
Cuneyt Akeroglu

Ich nieblaknące piękno zobaczyć możecie na łamach listopadowego wydania tureckiego Vogue’a. Eva Herzigova, Naomi Campbell i Claudia Schiffer niczym trzy gracje pozują przed obiektywem Cuneyta Akeroglu’a. Charyzmatyczne czterdziestolatki sfotografowano na minimalistycznych szarościach. Stylizacje to dzieło Koncy Aykan, która postawiła główny nacisk na ponadczasowość i elegancję. Nie oznacza to jednak, że propozycje dla modelek nie są zmysłowe!

Cuneyt Akeroglu
Cuneyt Akeroglu

Koronkowe prześwity Naomi Campbell, czarne pończochy Claudii Schiffer, a nawet włochaty sweterek połączony z czarną skórzaną mini w stylizacji Evy Herzigovej potrafią rozpalić zmysły…

- Czterdziestka to nie jest koniec świata, to nowy początek! – zdają się potwierdzać modelki i widząc całą sesję, trudno się z tym nie zgodzić.

Choć mam jedno malutkie zastrzeżenie. Szkoda, że zdecydowano się na mocny Photoshop przy okładkowym portrecie. Chciałabym zobaczyć kilka zmarszczek radości na tych pięknych twarzach…

Tematy:

Nieprawidłowy email