Helena Christensen w wakacyjnej odsłonie

Helena Christensen mimo upływu lat może pochwalić się świetną figurą oraz formą. Duńska modelka udowodniła to podczas letniej sesji dla marki Thomson.

Foto: East News

Modelki po czterdziestce doskonale radzą sobie w świecie mody. 47-letnia Helena Christensen, duńska modelka i aktorka nie może narzekać na brak zleceń. Jednym z ostatnich projektów Christensen jest stworzenie limitowanej kolekcji letnich koszul dla marki Thomson. Modelka zaprojektowała koszule razem z duńską projektantką Camllą Staerk.

Foto: East News Helena Christensen

Ubrania zainspirowane zostały pięknymi krajobrazami Meksyku, Dominikany i Jamajki. Są przewiewne, kolorowe oraz idealne na plażę.

W roli modelki wystąpiła oczywiście Helena Christenesen. Sesja powstała w luksusowym kurorcie w Meksyku, natomiast za zdjęcia odpowiedzialny jest fotograf Tim Barber. Duńska modelka doskonale zaprezentowała się w koszulach nonszalancko narzuconych na bikini, eksponując przy tym zgrabne kształty.

Foto: East News Helena Christensen

Helena Christensen światową karierę modelki rozpoczęła pod koniec lat 80. Współpracowała z takimi domami mody jak m.in. Chanel, Valentino, Dior oraz Chloe.

Foto: East News Helena Christensen

Tematy:

Nieprawidłowy email