Hannah Dodd nową twarzą Burberry?

Kim jest dziewczyna, która wystąpiła u boku Romeo Beckhama w świątecznym spocie Burberry? Do tej pory była nieznaną tancerką z Essex, teraz ma szansę zostać twarzą marki Burberry.

mat. prasowe Burberry

Nie znacie tego nazwiska, nigdy wcześniej nie widzieliście jej twarzy? Nic dziwnego, Hannah Dodd nie jest znaną modelką, czy aktorką. Ta śliczna blondynka z lekko zadartym, skropionym piegami noskiem i krwistoczerwonymi ustami zadebiutowała w świątecznej kampanii Burberry. Bez wątpienia jej debiut można zaliczyć do udanych - wystąpiła w klimatycznym mini musicalu ekskluzywnej marki u boku samego Beckhama (to co, że młodego). Jej wdzięk i urok osobisty zwrócił uwagę tych, którzy powinni się zachwycać Romeo. Nic dziwnego, że świat postanowił sprawdzić, kim jest ta dziewczyna.

Hannah Dodd ma 19 lat, od dziecka rodzice posyłali ją na lekcje tańca. To właśnie on stał się pasją jej życia, z którą postanowiła związać swoją przyszłość. Hannah poszła nawet do profesjonalnej szkoły, przygotowującej do tego zawodu.

- Trenuję balet, taniec współczesny, jazzowy i musicalowy, który szczególnie uwielbiam, ponie-waż dobrze czuję się w roli aktorki. W tej chwili chcę skupić się na maturze, jednak jestem bardzo ciekawa, co jeszcze mogłabym osiągnąć w modelingu. Nie ukrywam, że kampania Burberry była dla mnie spełnieniem marzeń, bo łączyła dwa światy, które kocham: taniec i modeling - powiedziała Hannah w rozmowie z Vogue.

Swoją przygodę z modelingiem zaczęła w wieku 16 lat. Odkrył ją miejscowy fotograf i wysłał jej zdjęcia do jednej z agencji modelek. Dzięki temu Hannah wystąpiła w katalogu bielizny marki Pri-mark, ubrań Monsoon i wzięła udział w reklamie kosmetyków do włosów Nivei. Nigdy jednak nie przypuszczała, że w wieku 19 lat wystąpi w kampanii Burberry.

-Do tej pory nie mogę w to uwierzyć! Byłam na wakacjach, kiedy zadzwonił do mnie agent z informacją o castingu. Bez zastanowienia wsiadłam w pierwszy możliwy samolot i prosto z lotniska pobiegłam na casting. Jestem ogromnie zaszczycona, że miałam możliwość pracowania z tak niesamowitą i profesjonalną ekipą na planie. Cieszę się, że choć przez chwilę mogłam być częścią rodziny Burberry.

Nie dość, że piękna, to jeszcze mądra i skromna. Być może młodziutka Hannah Dodd nie zdaje sobie sprawy, że ma ogromne szanse pozostać w szeregach rodziny Burberry. Osoby z otoczenia marki twierdzą, że 19-latka ma ogromne szanse, by zostać oficjalną twarzą brytyjskiej firmy. Myślicie, że ma szanse?

fot. David Fisher /REX / EAST NEWS
fot. David Fisher /REX / EAST NEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email