Halle Berry walczy z głodem

Halle Berry i Michael Kors połączyli siły, aby przeciwdziałać głodowi na świecie.

Getty Images/Flash Press Media

Aktorka kilka dni temu poinformowała media o tym, że spodziewa się drugiego dziecka, ale to nie jedyne pozytywne wydarzenie w życiu Halle Berry.

Halle Berry nawiązała właśnie współpracę z amerykańskim projektantem mody Michaelem Korsem i wspólnie chcą wspierać ONZ w walce z głodem na świecie w ramach programu United Nations World Food Programme.

Poinformowała o tym podczas oficjalnej gali organizowanej przez WFP. Na spotkaniu pojawiła się w towarzystwie Michaela Korsa i wystąpiła w sukni zaprojektowanej przez projektanta. To właśnie tego dnia również po raz pierwszy przyznała mediom, że jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka.

Getty Images/Flash Press Media

Michael Kors jako pierwszy ogłosił, że zamierza wesprzeć organizację. Teraz do słynnego projektanta mody dołączyła Halle Berry, która ma być gwiazdką kampanii.

Getty Images/Flash Press Media - Halle Berry i Michael Kors. Aktorka w sukni Michaela Korsa.

- Halle wnosi w ten projekt talent, energię i swoje wielkie serce – powiedział Michael Kors.

Na czym będzie polegać ich charytatywna działalność?

Halle Berry zaprojektowała dwa zegarki, które będą sprzedawane pod szyldem Michaela Korsa. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na wsparcie organizacji WFP. Szybko przeliczono, że każdy sprzedany zegarek to zapewnienie posiłku 100 ubogim rodzinom!

- Statystyki pokazują, że to właśnie kobiety odgrywają kluczową rolę w walce z głodem na świecie – podsumowuje swoją aktywność Halle Berry. – WFP szczególnie koncentruje się na niesieniu pomocy właśnie kobietom. To one jako matki, opiekunki rodzin czy nauczycielki najczęściej niosą pomoc swoim rodzinom i najbliższym, a nawet całym społecznościom. Chciałam być częścią tego międzynarodowego wysiłku, jaki podjęły kobiety. Wierzę, że możemy mieć ogromny wpływ na życie ludzi potrzebujących na całym świecie.

Michael Kors i Halle Berry nie zamierzają poprzestać na sprzedawaniu „charytatywnych zegarków”. Chcą odwiedzić miejsca na całym świecie, w których panuje głód i bieda.

Zobaczcie też: SPEKTRE - TE OKULARY TO HIT SEZONU!

Tematy:

Nieprawidłowy email