H&M Studio wiosna/lato 2015 - słoneczne lata 70-te

Słoneczne Palm Springs, kolorowy świat lat siedemdziesiątych, a na ulicach różowe kabriolety. Właśnie tam wiosną tego roku zabiera nas marka H&M.

H&M Studio

Jest soczyście, momentami zabawnie i przede wszystkim bardzo klimatycznie. Najnowsza kolekcja H&M Studio to raj dla fanów lat siedemdziesiątych i szlachetnych materiałów, które doceniamy szczególnie latem. Jest więc żakardowe kimono, jedwabne szorty i piżamowe luźne koszule, które idealnie sprawdzą się latem.

H&M Studio
H&M Studio

Do tego proste sandały tie-dye, genialne okulary przeciwsłoneczne i przepiękna jedwabna apaszka z motywem flaminga w roli głównej.

H&M Studio

Ogólnie pastelowy flaming to wzór, który pojawia się na kilka elementach tej wyjątkowo letniej kolekcji.

H&M Studio
H&M Studio

Miałam okazję zobaczyć kolekcję podczas jej premiery w warszawskim H&M-ie i naprawdę jestem pod wrażeniem. Tym bardziej, że przy wejściu czeka na Was różowiutki zabytkowy Buick Skylark 53, który przed laty należał do Józefa Cyrankiewicza!

H&M Studio
H&M Studio
H&M Studio

Totalny odjazd dla fanów mody i motoryzacji w jednym! Możecie podziwiać go do niedzieli włącznie! Potem wraca do muzeum w Otrębusach.

H&M Studio
H&M Studio

Różowy kabriolet to nie przypadek, bo właśnie jasny róż to jeden z wiodących kolorów kolekcji. W H&M Studio tej wiosny jest wyjątkowo pastelowo, a wśród tych jasnych odcieni odrobina klasyki, czyli biel, granat i czerń. Są też elementy mody tenisowej, która również idealnie wpisuje się trendy zaczerpnięte z mody lat siedemdziesiątych. Do tego powracające po latach z wielkim hukiem jeansowe dzwony, trapezowe kapelusze i jedna, fantastyczna lniana torba.

H&M Studio
H&M Studio

Dla kogo jest to kolekcja? Dla fanów mody sprzed lat, ale też miłośników printów czy pasteli. Co ciekawe, każdy z elementów kolekcji jest tak plastyczny, że można go łączyć z różnymi stylami i sprawdzi się naprawdę w każdej szafie.

H&M Studio
H&M Studio

Kolekcja H&M Studio Spring/Summer 2015 trafi do 260 sklepów marki 12 marca. Dostępna będzie również w sklepie internetowym.

H&M Studio
H&M Studio
H&M Studio

Tematy:

Nieprawidłowy email