H&M online już w sierpniu?

Od kilku miesięcy trwają spekulacje na temat otwarcia amerykańskiego sklepu online najpopularniejszej sieciówki odzieżowej. Jeszcze niedawno mówiło się o tym, że pierwszy internetowy sklep zostanie otwarty na początku tego roku, jednak te pogłoski okazały się nieprawdziwe. Teraz – półoficjalnie H&M zdradza, że sklep ma zostać uruchomiony już w sierpniu.

Bulls Press

Dla Amerykanów fakt, że tak popularna sieciówka, jak H&M nie ma sklepu online, jest wręcz zadziwiający. Od kilku miesięcy rynek modowy zachodzi w głowę i zadaje sobie pytania, kiedy szwedzki gigant odzieżowy rozwinie swoje skrzydła w sieci także w Stanach. Na początku pojawiły się doniesienia, że H&M planuje otworzyć pierwszy internetowy sklep już na początku tego roku, jednak te informacje okazały się nieprawdziwe.

Jak do tej pory internetowy sklep H&M działa w niektórych krajach Europy: Austrii, Niemczech, Danii, Finlandii, Holandii, Norwegii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Jednak klientki z USA wciąż muszą korzystać ze sklepów stacjonarnych. Przez tyle miesięcy oczekiwania ich nadzieje jednak nie zmalały, wręcz przeciwnie – portal internetowy Glam.com postanowił sprawdzić u źródła. Wczoraj na Twitterze pojawiło się pytanie skierowane bezpośrednio do władz H&M. Kilka godzin później pojawiła się odpowiedź z konta sieciówki, że internetowy sklep w USA zostanie uruchomiony już w sierpniu. Zapewne fanki H&M w Stanach są zachwycone. A my wciąż musimy poczekać na otwarcie internetowego sklepu w Polsce.

Twitter

Tematy:

Nieprawidłowy email