Gwyneth Paltrow w Harper's Bazaar UK

Kto jest gwiazdą lutowego numeru Harper’s Bazaar UK? To nie kto inny jak Gwyneth Paltrow, ubrana w czerń w różnych wariantach i sfotografowana przez Alexa Lubomirskiego.

Harper's Bazaar UK / Alex Lubomirski

O czym na łamach magazynu opowiada gwiazda? O zawiści kobiet względem siebie:

– To naprawdę powinno zostać zbadane dlaczego kobiety są tak jadowite. Dlaczego przekręcają słowa. Chcą czytać o czyichś wadach i błędach – mówi Gwyneth Paltrow. – Z drugiej strony, znam wiele pokoleń kobiet, które są dla siebie nawzajem wsparciem.

Wspomina także o nowych wyzwaniach związanych z rozwojem serwisu Goop, ale przede wszystkim opowiada o jej związku z Christem Martinem.

– To jest naprawdę bolesne, gdy musisz powiedzieć: „nie chcę cię już widzieć”. Popełniliśmy wiele błędów. Mieliśmy dobre i złe chwile, ale muszę przyznać, że jestem dumna z tego, że tak bardzo pracujemy, aby uratować naszą znajomość. Nie chcemy się wzajemnie oskarżać i obwiniać – mówi gwiazda.

Harper's Bazaar UK / Alex Lubomirski

Z doniesień zagranicznym mediów wynika, że para – choć od kilku miesięcy jest w separacji – wciąż ma wolę bycia razem. Po świętach wybrali się podobno na fizyczny i duchowy detoks. A co o ich trudnych chwilach mówi Gwyneth Paltrow w angielskim Harper’s Bazaar?

– Są chwile kiedy myślę, że byłoby lepiej, gdybyśmy nie byli małżeństwem, które zawsze myśli o tym czego chcą dzieci, a nie czego chcemy my. Udało nam się jednak to pokonać. Ugruntować naszą przyjaźń. Jesteśmy naprawdę blisko.

Oprócz szczerych wyznań, w magazynie znajdziemy piękne zdjęcia Alexa Lubomirskiego, które przedstawiają Gwyneth Paltrow jako dojrzałą, pewną siebie i piękną kobietę.

Harper's Bazaar UK / Alex Lubomirski

Wrażenie robi szczególnie zdjęcia, na którym Gwyneth Paltrow pozuje w kusej, obcisłej sukience – gorsecie. Ta 42-letnia kobieta ma naprawdę wspaniałe ciało! Wszystko za sprawą dietetycznych wyrzeczeń i współpracy z jedną z najsłynniejszych trenerek fitness na świecie Tracy Anderson. Rzeźbiarka gwiazdorskich ciał współpracuje również z Madonną, której ciało – podobno bez retuszu – możecie oglądać w najnowszej kampanii reklamowej Versace!

Tematy:

Nieprawidłowy email