Gwyneth Paltrow i Stella McCartney oraz kolekcja Goop

Co łączy Gwyneth Paltrow i Stellę McCartney oprócz wieloletniej przyjaźni? Miłość do mody, a teraz również wspólne interesy!

EAST NEWS

Obie panie ogłosiły właśnie nowy wspólny modowy projekt – kolekcję Goop - inspirowaną słynnym blogem life-stylowym, którego autorską jest Gwyneth Paltrow.

O tajemniczym projekcie fani strony Goop wiedzieli już od jakiegoś czasu. Jednak dopiero teraz Gwyneth Paltrow i Stella McCartney wyjaśniły na czym dokładnie polegać ma to przedsięwzięcie.

Czy oznacza to, że Gwyneth Paltrow chce pójść w ślady przyjaciółki i zająć się projektowaniem ubrań? Nic z tych rzeczy.

– Myślę o sobie jako o kobiecie, która kocha piękne rzeczy – wyjaśnia gwiazda w rozmowie z WWD. – Moją rolą w tym projekcie nie było projektowanie ubrań, ale ocenianie ich i dzielenie się ze Stellą spostrzeżeniami na ich temat. Chciałam, aby kolekcja oddawała w pełni moje poczucie estetyki i styl Goop – dodaje.

Zatem Stella McCartney w roli projektantki, a Gwyneth Paltrow w roli konsultantki, a także… inspiracji.

– Gwyneth to kobieta, którą darzę wielką sympatią. Ona sama jest dla mnie ogromną inspiracją – komentuje udział w projekcie Stella McCartney.

Co znajdziemy w kolekcji Goop? Głównie czerń, która przybrała formę swetrów, jeansów i wełnianych spodni, a także kilka modeli torebek. Wszystkie ubrania i dodatki sprzedawane będą na stronie Goop – jakżeby mogło być inaczej? Koszt najtańszego modelu to wydatek około 800 dolarów.

Premiera kolekcji Goop planowana jest na 13 września.

Tematy:

Nieprawidłowy email