Gwiazda street style’u reklamuje ubrania

Już nie blogerki, a gwiazdy street style’u są pożądanymi twarzami na rynku reklamowym. Przykład? Miroslava Duma – była redaktor naczelna rosyjskiego Harper’s Bazaar, stała się rosyjską gwiazdą street-style’u. Teraz Miroslava Duma występuje w kampanii francuskiej marki American Retro.

American Retro

Najnowsza kolekcja marki została stworzona przez rosyjskiego projektanta Alexandra Terekhova, który zarekomendował Miroslavę na twarz kampanii. Limitowana kolekcja inspirowana jest filmem „Oz Wielki i Potężny” – ubrania opierają się o wyraziste wzory i odważne kolory. Taki właśnie styl charakteryzuje bogatą garderobę rosyjskiej fashionistki.

Jak stać się gwiazdą street style’u? W przypadku Miroslavy Dumy, była to naturalna kolej rzeczy. Miroslava kocha modę, dlatego nigdy nie opuszcza Fashion Weeków. Na każdy pokaz Miroslava wybiera oryginalną stylizację, bardzo często w wersji couture, obok której fotografowie nie mogą przejść obojętnie. W ten sposób zdjęcia Rosjanki zasypywały magazyny modowe na całym świece, a Miroslava stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy street style’u. Jak widać, jej wyczucie stylu owocuje.

Kolekcja ubrań marki American Retro będzie dostępna w sprzedaży wyłącznie na terenie Francji.

Tematy:

Nieprawidłowy email