12-letnia Millie Bobby Brown w kampanii Calvina Kleina

Millie Bobby Brown, dwunastoletnia gwiazda „Stranger Things” pnie się po szczeblach kariery. Nastolatka została właśnie gwiazdą kolekcji Calvina Kleina.

Foto: Materiały prasowe

Ma dopiero dwanaście lat i na swoim koncie kilka ważnych sukcesów. Ten największy to rola Eleven – dziewczynki o nadprzyrodzonych zdolnościach w popularnym serialu „Stranger Things”. Oprócz tego Millie Bobby Brown wystąpiła w teledysku, wzięła udział w sesji dla magazynu "So It Goes" oraz "Interview Magazine".

Millie zachwyciła również branżę mody na nowojorskim Fashion weeku. Redaktorzy mody i styliści docenili jej styl, który jest kwintesencją naturalności, luzu i dziewczęcości. Nic dziwnego, że udział w kampanii modowej był tylko kwestią czasu.

12-letnia gwiazda pojawiła się właśnie w kampanii Calvina Kleina. Millie przed obiektywem Willy'ego Vanderperre promuje kolekcję Rafa Simonsa dla amerykańskiej marki.

Kampania Calvin Klein By Appointment promuje usługę szycia na miarę. To kolekcja składająca się z 14 elementów, które są wykonane ręcznie na zamówienie. Od pierwszego kwietnia każdy klient będzie mógł umówić się na wizytę w nowojorskim atelier i dopasować projekt do swoich wymiarów.

Tematy:

Nieprawidłowy email