Grażyna Torbicka ambasadorką L’Oréal Paris

Grażyna Torbicka jako pierwsza Polka została oficjalną ambasadorką L’Oreal Paris. Słynna dziennikarka dołączyła do zaszczytnego grona międzynarodowych gwiazd, zaprzyjaźnionych z kosmetycznym koncernem. Od teraz jej nazwisko będzie wymieniane tuż obok takich sław, jak: Jennifer Lopez, Eva Longoria, Blake Lively, Zoe Soldana, czy Jane Fonda.

Foto: East News

Zaledwie kilkanaście dni temu Grażyna Torbicka pożegnała się ze swoim programem w TVP, a już znalazła sobie nowe zajęcie. Póki co nie będziemy jednak oglądać jej na ekranach telewizorów, a w kampaniach reklamowych kosmetyków L’Oreal. Słynna dziennikarka filmowa i prezenterka telewizyjna została pierwszą w historii Polką, oficjalnie związaną z kosmetycznym koncernem.

To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości L’Oréal Paris. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem. Biorąc wielokrotnie udział w Festiwalu Filmowym w Cannes, zawsze zachwycałam się Ambasadorkami L’Oréal Paris na czerwonym dywanie. Wszystkie kobiety warte są, by – tak jak One – czuć się szczęśliwe i spełnione. Cieszę się więc, że będę mogła przekazywać wartości i wizję, które są mi wyjątkowo bliskie.
powiedziała Grażyna Torbicka

Bez wątpienia to spory sukces w karierze każdej gwiazdy, choć przyznajcie, że Grażyna Torbicka chyba nie musi już nikomu niczego udowadniać.

Foto: East News Grażyna Torbicka nową ambasadroką L'Oreal
Foto: East News Grażyna Torbicka nową ambasadroką L'Oreal

Tematy:

Nieprawidłowy email