Grace Coddington rozpoczęła współpracę z marką Tiffany & Co.

Grace Coddington przepracowała w amerykańskim „Vogue” prawie trzydzieści lat. Na początku tego roku zdecydowała się zrezygnować z posady dyrektor kreatywnej. Grace oczywiście dalej związana jest z biblią mody i pracuje przy sesjach, natomiast równie chętnie otwiera się na nowe projekty. Jednym z nich jest współpraca z amerykańską marką biżuteryjną Tiffany & Co.

Foto: Getty Images

Odejście Coddington z "Vogue'a" było dla miłośników mody nie lada zaskoczeniem. Była dyrektor kreatywna podkreślała w wywiadach, że choć dalej chce współpracować z magazynem, zamierza również realizować się w innych projektach.

Foto: Getty Images Grace Coddington

Niedawno pojawiła się propozycja współpracy z marką Tiffany. Do zadań 75-letniej Coddington należało wystylizowanie jesiennej kampanii biżuteryjnych trendów. W najnowszej reklamie Tiffany & Co. zobaczymy piękne i utalentowane kobiety, które prezentować będą luksusową biżuterię.

Foto: Materiały prasowe Bransoletki Tiffany & Co.

Kampania Coddington i Tiffany ujrzy światło dzienne jesienią tego roku na łamach największych magazynów mody. Jesteście ciekawi tej nietypowej współpracy?

Tematy:

Nieprawidłowy email