Gra o tron czy gra o okładkę? Gwiazdy serialu HBO szturmują kwietniowe numery magazynów

Już w niedzielę premiera kolejnego sezonu „Gry o tron”. Zanim jednak zaczniemy śledzić losy Lannisterów i Starków, możemy podziwiać aktorów znanych z serialu na niezliczonych okładkach magazynów lajfstaljowych. Ich królową jest oczywiście matka smoków aka Emilia Clarke, która zdobyła pierwszą okładkę brytyjskiego „VOGUE”. Kto jeszcze zerka na nas z pierwszych stron gazet?

Zdjęcia vuMag BlueServices

Długo wyczekiwany, piąty sezon „Gry o tron” będzie mieć swoją premierę w niedzielę, na amerykańskim HBO. Nie tylko fani za Atlantykiem nie mogą doczekać się kolejnych odcinków serialu opartego na powieściach Georga R.R. Martina. Gwiazdy serialu dawno zaczęły promocyjne turnee po świecie. Obsada serialu zawitała na wszystkie możliwe kontynenty promując swój program. A ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć na żywo Sophie Turner czy Leny Headay, mogą podziwiać je na okładkach magazynów. Kwietniowe numery modowych „glossies” zostały szturmem zdobyte przez aktorów HBO. Największy sukces osiągnęła Emilia Clarke, która zdobi kwietniowy numer „VOGUE” UK. Ale równie dobrymi zdjęciami może pochwalić się Sophie Turner (Sansa Stark) czy Nicolaj Coster – Waldau (Jamie Lannister).

Foto: Materiały prasowe Zdjęcia vuMag BlueServices

Maisie Williams (Arya Stark)dorasta na naszych oczach. 16-letnia aktorka pojawiła się na okładce „Dazed” i wzięła udział w nietypowej, wyborczej sesji zdjęciowej. Angielska gwiazda pozuje w męskiej stylizacji, która nawiązuje do androgenicznego charaktery granej przez niej bohaterki.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Emilia Clarke, która jest naturalną brunetką, pojawiła się na okładce „VOGUE” w stylizacji, która bardzo przypadłaby do gustu granej przez nią Daenerys Targaryen. Zdjęcia prześlicznej Emily zrobił Paolo Roversi.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Natalie Dormer w sukience Christophera Kane bardzo przypomina królową Margery, w którą wciela się w serialu. Okładkę „Self” zrobił Bjarne Jonasson.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Kit Harrington aka Jon Snow w końcu zrzucił futro! I dobrze, bo na okładce “GQ Australia” wygląda świetnie.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Nicolaj Coster – Waldau. Proszę wybaczyć, ale muszę na chwilę odejść od komputera by ochłonąć… Już. Najprzystojniejszy ze złych chłopców, uwodzicielski Jamie Lannister (okej, okej, głównie uwodzi własną siostrę, skutecznie) na okładce australijskiego „GQ” to spełnienie marzeń.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Lena Headey w rzeczywistości jest brunetką pokrytą tatuażami. Ma genialny akcent, świetne poczucie humoru i chyba nie jest tak groźna, jak grana przez nią Cersei Lannister. Chyba.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tematy:

Nieprawidłowy email