Goście pokazu Bohoboco

W zeszłym tygodniu największe emocje wzbudził pokaz najnowszej kolekcji duetu Bohoboco. Nasz fotograf uwiecznił gwiazdy w nietypowy sposób. Zobaczcie co w ubiegłym tygodniu zauważyło oko VU!

Grafika: U. Zwardoń

Zachwyciły:

Grafika: U.Zwardoń

Pokaz najnowszej kolekcji duetu Bohoboco odbył się w warszawskim Soho Factory. Choć projektanci zadebiutowali na polskim rynku modowym zaledwie dwa lata temu, na ich pokazach zawsze pojawiają się tłumy gwiazd. Nie inaczej było tym razem. Śmietanka polskiego show biznesu pojawiła się na warszawskiej Pradze, by kibicować młodym projektantom. Na czerwonym dywanie pojawiły się muzy Bohoboco: Maja i Sonia Bohosiewicz, Marta Żmuda-Trzebiatowska czy Kasia Glinka. Joanna Krupa, która była zachwycona najnowszą kolekcją, na ten wieczór ubrała kreację Bohoboco. Ponadto spotkałam dawno nie widzianą na salonach Agnieszkę Szulim. Na imprezie nie mogło zabraknąć najważniejszych osób ze świata mody: redaktorów naczelnych modowych magazynów, stylistów i projektantów.

Tylko w obiektywie VU zobaczycie ekskluzywne zdjęcia z imprezy!

VU MAG

Szefowa działu mody VU MAG, Anna Puślecka, wraz ze stylistą – Tomaszem Jacykowem uważnie obserwowali pokaz najnowszej kolekcji Bohoboco na sezon Wiosna Lato 2013.

VU MAG

Pokazy mody skupiają najważniejsze postaci ze środowiska. Na tej imprezie nie mogło zabraknąć Eweliny Rydzyńskiej, która rzadko bywa na czerwonym dywanie. Stylistka nie mogła odmówić projektantom z Bohoboco.

VU MAG

Dorota Czaja z mężem nie szczędzili sobie czułości. Nawet modelki na wybiegu nie odwróciły uwagi Grzegorza Bilskiego od swojej pięknej żony.

VU MAG

Zaczepna Ola Kisio została przyłapana na plotkach. Słodka minka aktorki usprawiedliwia wszystko!

VU MAG

Czułe przywitanie byłych koleżanek z pracy – Agnieszki Szulim i Pauliny Chylewskiej.

VU MAG

Przed Agnieszką Szulim nowe wyzwania zawodowe. Od wiosny będzie prowadzącą dwóch nowych programów w konkurencyjnej stacji.

VU MAG

Marta Żmuda-Trzebiatowska jak zwykle wyglądała olśniewająco. Muza projektantów na pokaz ich najnowszej kolekcji założyła sukienkę – oczywiście - autorstwa Bohoboco.

VU MAG

Aktorka przez cały wieczór wzbudzała ogromne zainteresowanie fotoreporterów.

VU MAG

Anna Dereszowska zachwyciła swoim luźnym, ale gustownym strojem. Do spodni z modnym motywem skóry węża dobrała niezobowiązujący, połyskujący sweterek. Buty na wysokim obcasie i wieczorowa kopertówka dodają stylizacji elegancji.

VU MAG

Kaja Śródka, stylistka i projektantka tym razem pojawiła się bez autorskiego fraka. Ale mimo to Kaja wyglądała zachwycająco! Nie tylko fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej wzroku…

VU MAG

Luźno, swobodnie, ale i modnie – czyli 100% stylu Mai Sablewskiej. Widać, że Maja dobrze się bawiła.

VU MAG

Konsultacja z profesjonalną stylistką? Anna Męczyńska na pewno dobrze doradzi Soni Bohosiewicz.

VU MAG

Agnieszka Szulim wczuwa się w nową rolę! Podczas imprezy prezenterka nagrywała materiał do swojego nowego programu, a z perspektywy pierwszego rzędu fotografowała piękne kreacje duetu Bohoboco.

VU MAG

Sonia i Maja Bohosiewicz deklarują, że są wielkimi fankami młodych projektantów. Widać, że najnowsza kolekcja wzbudziła ogromne emocje sióstr.

VU MAG

Anna Męczyńska również była żywo zainteresowana tym, co działo się na wybiegu. Swoimi spostrzeżeniami dzieliła się z Sonią Bohosiewicz.

VU MAG

Lana Nguyen, początkująca projektantka z polsko – wietnamskimi korzeniami promuje powiew świeżości. Nie tylko w swoich kolekcjach, ale także swoją uroczą osobą.

VU MAG

Joanna Krupa przyszła na pokaz Bohoboco, by wesprzeć projektantów, ale także swoją nową koleżankę z programu – Kasię Sokołowską, która reżyserowała modowe widowisko.

VU MAG

Joanna Krupa przybyła jako jedna z ostatnich gwiazd i wzbudziła swoją osobą ogromne zainteresowanie. Modelka przyleciała do Polski na dwa tygodnie, by nagrywać nowe odcinki do Top Model.

Tematy:

Nieprawidłowy email