Gorące zdjęcia Rihanny. #Badgirlriri w męskich bokserkach!

Rihanna - świeżo upieczona pani dyrektor marki Puma - rozpoczyna kampanię promocyjną. Oczywiście miejscem akcji jest Instagram, a zdjęcia są naprawdę gorące!

mdollas11 - konto Melissy Forde na Instagramie

Rihanna została dyrektor kreatywną marki Puma – pisaliśmy kilka tygodni temu, zastanawiając się co znaczą słowa słynnej piosenkarki, które powiedziała, tuż po ogłoszeniu współpracy:

– Chcę dodać kolekcjom Pumy odrobiny świeżości, lekkości i oczywiście mody. Krótko mówiąc, chcę dodać im nieco Rihanny!

Jak ma wyglądać kolekcja ze szczyptą Rihanny? Barbadoska uchyla nam rąbka tajemnicy. Melissa Forde – jedna z największych przyjaciółek Riri, opublikowała na swoim koncie na Instagramie kilka zdjęć z wycieczki do tropikalnego raju. Ich bohaterką jest piękna Rihanna, a właściwie jej prawie nagie ciało i… męskie bokserki Pumy.

mdollas11 - konto Melissy Forde na Instagramie

Zwykłe szare bokserki na oliwkowej skórze Riri, ozdobionej pięknymi tatuażami i skąpanej tropikalnym słońcem, wyglądają co najmniej sexy! Jest naprawdę gorąco, i nie chodzi tu tylko o krajobraz na zdjęciu…

mdollas11 - konto Melissy Forde na Instagramie

Zdjęcia są wymowne i w gruncie rzeczy pomysłowe, bo męskie bokserki w szafie jednej z najbardziej seksownych kobiet świata, mogą być inspiracją dla wielu dziewczyn! Jednak pomysłów na pierwszą kolekcję Puma by Rihanna z pewnością jest więcej.

Piosenkarka podchodzi do nowego zadania profesjonalnie. Podobno spotkała się już z Usainem Boltem, który jest ambasadorem marki, aby ustalić szczegóły kolekcji. Rihanna odpowiadać będzie za linię ubrań fitness dla kobiet.

Tematy:

Nieprawidłowy email