Gok Wan prowadzącym nowy program TVN Style

Największy modowy mentor Brytyjek, słynny stylista i gospodarz popularnego programu „Gok’s Style Secrets” będzie zmieniał Polki. Gok Wan został prowadzącym nowego programu TVN Style, który na antenie pojawi się w jesiennej ramówce stacji.

Getty Images

W Wielkiej Brytanii Gok Wan jest prawdopodobnie najbardziej znanym stylistą. Swą sławę zdobył dzięki programowi „Gok’s Style Secrets”, w którym uczestniczki poddają się kompleksowym metamorfozom. Słowo „kompleksowym” jest tu kluczowe, bo to właśnie ludzkie podejście do mody stanowi o fenomenie stylisty. Gok Wan skupia się na emocjonalnej sferze życia, pomagając swoim uczestniczkom znaleźć odpowiedniego partnera, ucząc je sztuki flirtu i doprowadzając do wewnętrznych przemian. Tym pragmatycznym podejściem do mody Gok Wan zdobył serca tysięcy Brytyjek, które upatrują w nim jedyną nadzieję na zmianę swojego życia.

Już niedługo także Polki będą mogły oddać się w ręce znanego stylisty. Gok Wan poprowadzi polską wersję programu, który już jesienią ukaże się na antenie TVN Style.

- Zauważyłyśmy, że wraca trend na metamorfozy widzów, czego doskonałym przykładem jest emitowany na naszej antenie program Mai Sablewskiej. Chciałyśmy zaskoczyć naszych widzów, dać im wartościowy program i gwiazdę, która będzie przekonywująca. Tak pojawił się pomysł na Goka Wana – powiedziała VU MAG Joanna Tylman, szefowa stacji TVN Style.

Zarówno właścicieli licencji Gok’s Style Secrets, jak i stylistę do pracy w Polsce przekonał producent programu, Piotr Kuźniak. To będzie pierwszy program Goka Wana, produkowany poza granicami Wielkiej Brytanii.

- Gok bardzo ucieszył się na propozycję tej współpracy. Już nie może doczekać się przyjazdu do Polski i podjęcia nowego wyzwania. W naszym kraju jest mnóstwo pięknych i zdolnych kobiet, które z jakiegoś powodu nie mogą znaleźć partnera. Gok Wan jest odpowiednią osobą, by im w tym pomóc- mówi Joanna Tylman.

Produkcja programu stratuje już w maju. Z tego, co udało nam się ustalić, stylista spędzi w Polsce kilka tygodni. Nagrania będą odbywały się 5 dni w tygodniu przez kilkanaście godzin dziennie. W „Stylowych rewolucjach Goka” stylista będzie uczył flirtu, doradzał jak znaleźć odpowiedniego partnera i jak przygotować się do randki. Oprócz tego uczestniczki programu mogą liczyć na trening osobowościowy, którego celem jest zwiększenie samooceny.

Stacja TVN Style wciąż szuka chętnych do wzięcia udziału w programie. Swoją kandydaturę można zgłosić, wysyłając SMS o treści GOK na numer 7222.

Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email