Główna kolekcja Victorii Beckham dostępna online

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po sukcesie tańszej kolekcji ubrań Victorii Beckham w sprzedaży internetowej, projektantka zapowiada kolejne internetowe przedsięwzięcie.

Victoria Beckham wiosna-lato 2014 / Getty Images/Flash Press Media

Victoria Beckham spotkała się z przedstawicielami mediów internetowych podczas Paryskiego Tygodnia Mody i była wyraźnie podekscytowana.

– Fantastycznie być tu, w Paryżu, razem z Wami – zwróciła się do dziennikarzy. – Oto mamy Fashion Week, świeci słońce, co jest wspaniałym prezentem dla wszystkich, którzy przemieszczają się z jednego miejsca na drugie między pokazami. Wiem, jak bardzo jesteście teraz zajęci. Tym bardziej urocze jest to, że chcieliście się ze mną tu spotkać. Dla mnie to wielkie wyzwanie.

Podczas spotkania w Ambasadzie Wielkiej Brytanii projektantka zapowiedziała, że zamierza poszerzyć internetową ofertę o główną kolekcję ubrań.

– Jestem bardzo podekscytowana reakcją na ofertę mojego sklepu internetowego – mówi Victoria Beckham. – Nigdy nie miałam swojego własnego butiku, a moje ubrania były sprzedawane w innych sklepach i przez innych ludzi. Jestem szczęśliwa, że wreszcie mogę pokazać światu miejsce, w którym moja marka jest przedstawiana w stu procentach tak, jak ja ją widzę.

Fani projektów Victorii Beckham od kilku miesięcy mogą zamawiać ubrania i dodatki z tańszej linii projektantki, wchodząc na stronę www.victoriabeckham.com. Teraz Victoria Beckham poszerzy swoją internetową ofertę o najdroższą, pierwszą linię.

– Dzięki sprzedaży przez stronę internetową dowiedziałam się wielu rzeczy o moich klientkach i wiem czego tak naprawdę ode mnie oczekują – wyznaje gwiazda. – Udostępnienie mojej sztandarowej kolekcji w sprzedaży online to odpowiedź na ich potrzeby.

Kolekcja na sezon wiosna/lato 2014, prezentowana na Nowojorskim Tygodniu Mody, trafi do sprzedaży online na początku przyszłego roku.

Zobacz całą kolekcję VICTORIA BECKHAM WIOSNA-LATO 2014

Tematy:

Nieprawidłowy email