Giuseppe Zanotti dla Beyoncé

Giuseppe Zanotti jest kolejnym projektantem, który przyczyni się do spektakularnego widowiska, jakie przygotowała Beyoncé na swoją najnowszą trasę koncertową. Podczas, gdy za kostiumy odpowiedzialne są takie marki, jak: Pucci, Dsquared2 i Kenzo, za buty odpowiada włoski projektant. Takie nazwiska gwarantują, że koncerty Beyoncé będą prawdziwą ucztą nie tylko dla uszu, ale i dla oczu.

Bulls Press

The Mrs. Carter Show ruszyła na początku marca, ale już dużo wcześniej słyszeliśmy o wielomiesięcznych przygotowaniach wokalistki do światowej trasy koncertowej.

Przeczytaj także: Dsquared2 projektuje dla Beyoncé.

Po koncertach w Belgradzie i Zagrzebiu wiemy już, że Beyoncé na scenie występuje w butach zaprojektowanych specjalnie dla niej przez Giuseppe Zanottiego. Włoski mistrz obuwia przygotował dla piosenkarki niebieskie szpilki ozdabiane złotymi elementami, sznurowane, różowe kozaki, cieliste czółenka i czarne kozaki wysadzane kamieniami Swarovskiego.

Już nie możemy się doczekać, które z tych niesamowitych butów zobaczymy na scenie Stadionu Narodowego podczas koncertu Beyoncé w Polsce!

Giuseppe Zanotti
Giuseppe Zanotti
Giuseppe Zanotti
Giuseppe Zanotti
Giuseppe Zanotti

Tematy:

Nieprawidłowy email