Gisele Bundchen zastąpiła Kate Moss w kampanii Stuart Weitzman

Gisele Bundchen została nową gwiazdą marki Stuart Weitzman, zastępując tym samym Kate Moss.

Stuart Weitzman

To szczęśliwy rok dla Gisele Bundchen, jeśli chodzi o kontrakty reklamowe. Niespełna miesiąc po tym, jak brazylijska modelka została twarzą Chanel No.5, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowej kampanii Stuart Weitzman. Jej gwiazdą jest oczywiście Gisele Bundchen!

Twarzą (i ciałem) kampanii reklamowych Stuart Weitzman przez ostatnie dwa lata była Kate Moss. Po wygaśnięciu kontraktu marka zamieniła angielską supermodelkę na piękność z Brazylii. Dlaczego firma, kojarząca się głównie z luksusowymi butami, wybrała właśnie Gisele?

– Gisele to profesjonalistka w każdej dziedzinie życia – mówi Stuart Weitzman w rozmowie z serwisem WWD. – Jest uosobieniem kobiety Stuart Weitzman – dodaje.

Na pierwszym zdjęciu, zapowiadającym jesienną kampanię, Gisele Bundchen zamieniła się w prawdziwą seksbombę! Na czarno-białej fotografii autorstwa Mario Testino Brazylijka pozuje topless. Ze zmysłowo rozpuszczonymi złotymi włosami, w białych obcisłych rurkach i aksamitnych botkach wygląda naprawdę kusząco. Jest minimalistycznie, czysto i bardzo intrygująco.

Stuart Weitzman

Co ciekawe, jesienna kampania Stuart Weitzman świetnie wpisuje się w dotychczasowe zdjęcia reklamowe z udziałem Kate Moss. Czy Gisele Bundchen godnie zastąpi dotychczasową gwiazdę firmy? Moim zdaniem z pewnością!

Tematy:

Nieprawidłowy email