Niekończące się nogi Gisele

Może i Gisele Bundchen zrezygnowała z chodzenia na wybiegach, ale nie zrezygnowała z udziału w lukratywnych kampaniach reklamowych. Zresztą jej współpraca z jednym z ulubionych przez gwiazdy szewców jest już nam dobrze znana. Gisele Bundchen po raz kolejny została gwiazdą najnowszej kolekcji Stuarta Weitzmana.

Foto: Stuart Weitzman

Zdjęcia do kampanii reklamowych Stuarta Weitzmana są bardzo charakterystyczne – zazwyczaj utrzymane w biało-czarnej charakterystyce i dużym kontraście, najczęściej to buty grają tu pierwsze skrzypce, a ich bohaterką zawsze jest długonoga piękność. Tym razem po raz kolejny padło na Gisele Bundchen, która niezaprzeczalnie potrafi nas przekonać do atrakcyjności prezentowanych butów.

Na głównym zdjęciu kampanii na sezon jesień – zima 2015/2016 modelka ma na sobie czarne, zamszowe kozaki na słupku z cholewką sięgającą półuda. To buty o nazwie „ALLLEGS” - flagowy model najnowszej kolekcji Weitzmana i jednocześnie hit tego sezonu, nawiązujący do mody lat 70-tych.

Nie mógłbym wybrać lepszych nóg na zaprezentowanie tych pięknych butów. Jestem zaszczycony, że już trzeci raz udało mi się pracować z Gisele Bundchen przy kampanii reklamowej mojej kolekcji.
Stuart Weitzman

Tematy:

Nieprawidłowy email