Gisele Bundchen zachwyca nienaganną figurą

Supermodelka Gisele Bundchen została twarzą biżuteryjnej marki Vivara. Od tych zmysłowych zdjęć nie można oderwać wzroku.

Foto: Materiały prasowe

Gisele Bundchen to bezwątpienia jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. Od lat utrzymuje się na topie, a także jest jedną z najlepiej zarabiających dziewczyn w branży. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość okładek, kampanii reklamowych (między innymi dla Chanel), a swoim nazwiskiem promuje także różne produkty, które, szczególnie w Brazylii, sprzedają się jak świeże bułeczki.

Ostatnio Gisele Bundchen przyjęła ponownie zaproszenie do udziału w kampanii biżuterii Vivara. Trzeba przyznać, że brazylijska piękność, która w lipcu skończy 36 lat, nadal zachwyca nienaganną figurą.

Na zdjęciach znanego duetu fotografów Luigi & Iango jest podobnie. Gisele prezentuje na nich swój największy atut, jakim są jej długie do nieba nogi. Dwuznaczne pozy, a także seksowne stylizacje sprawiają, że trudno jest się skupić na reklamowanej biżuterii. Zmysłowe spojrzenie, a także brak biustonosza dodatkowo odciągają uwagę od błyskotek.

Foto: Materiały prasowe Gisele Bundchen
Foto: Materiały prasowe Gisele Bundchen
Foto: Materiały prasowe Gisele Bundchen

Tematy:

Nieprawidłowy email