Gisele Bundchen idzie na emeryturę?

Czyżby gwiazda pokazów, właścicielka najpiękniejszego ciała i najlepiej opłacana modelka świata przechodziła na emeryturę? Co z karierą Gisele Bundchen?

Getty Images

Spokojnie, modelka nie zamierza rezygnować z pracy. Jednak ostatnio pojawiły się plotki, jakoby Gisele miała pożegnać się z wybiegami. Pierwszy taką informację podał brazylijski magazyn Moda Estadão, według którego nieoficjalnie ustalono, że te pogłoski są prawdziwe. Anonimowy informator jednocześnie uspokaja fanów modelki twierdząc, że Gisele chce teraz skupić się na kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych.

Trudno się jej dziwić, w końcu to właśnie one przynoszą największą część dochodów modelki. W ostatnim roku Gisele Bundchen wystąpiła w kampanii [url=http://vumag.pl/newsy/gisele-bundchen-dla-chanel,64077.html ]Chanel no.5, reklamowała [url=http://vumag.pl/newsy/stuart-weitzman-sprzedany-coach-zaplacil-za-luksusowa-marke-574-miliony-dolarow,64788.html ]buty Stuarta Wietzmana, letnią [url=http://vumag.pl/newsy/gisele-bundchen-zaspiewa-w-jesienno-zimowej-kampanii-hm,62371.html ]kolekcję H&M (na potrzeby której nagrała piosenkę – notabene wielki, radiowy przebój) i Balenciagi. Kontrakty tego typu zapewniły jej zarobek na poziomie 47 mln dolarów. Ta niebotyczna kwota zapewniła modelce pierwsze miejsce w rankingu najlepiej zarabiających modelek świata. [url=http://vumag.pl/newsy/anja-rubik-na-liscie-najlepiej-zarabiajacych-modelek-forbesa,63551.html ]Gisele nie schodzi z tego podium od 2002 roku i jak widać doskonale wie, jak się robi modowy biznes.

Fani, którzy będą tęsknić za Gisele Bundchen na wybiegu, mają jeszcze szansę zobaczyć modelkę na brazylijskim Fashion Weeku. W przyszłym miesiącu pójdzie w pokazie marki Colcci, z którą współpracuje od wielu lat. Później Gisele skupi się na lukratywnych kontraktach i życiu rodzinnym.

Getty Images
Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email