Giorgio Armani w kampanii Giorgio Armani

Podczas gdy większość projektantów do kampanii reklamowych zatrudnia modeli, Giorgio Armani wpadł na znacznie bardziej oryginalny pomysł. Na zdjęciach sygnujących najnowszą kolekcję Made-to-Measure w roli modela występuje sam…Giorgio Armani.

Giorgio Armani

Na monochromatycznym zdjęciu 79-letni projektant występuje we własnoręcznie zaprojektowanym, eleganckim garniturze. Oprócz nienagannego stroju w oczy rzuca się także promienny uśmiech Giorgio. I choć nie jest on profesjonalnym modelem, trudno oprzeć się wrażeniu, że żadna kobieta nie pogardziłaby takim przystojniakiem.

- Spodobał mi się pomysł uwierzytelnienia nowej kolekcji moją osobą. Występując w garniturze i krawacie własnego projektu zaświadczam, że w pełni podpisuję się pod tym, co tworzę. A i klienci mogą zobaczyć mnie na zdjęciach, do jakich nie są przyzwyczajeni- powiedział Gorgio Armani w rozmowie z portalem Redredlights.com.

Na razie opublikowano jedno zdjęcie z kampanii, która ma ujrzeć światło dzienne pod koniec miesiąca. Jest ona zapowiedzią nowej kolekcji ubrań Made-to-Measure (czyli szyte na miarę) oraz jednocześnie reklamą sklepu internetowego, dzięki któremu mężczyźni z każdego zakątka świata będą mogli zamawiać szyte na wymiar i personalizowane garnitury z metką Giorgio Armani.

Giorgio Armani

Tematy:

Nieprawidłowy email