Gigi Hadid trafiła na okładkę "Vogue Paris"

Gigi Hadid to nowe pokolenie modelek. Pochodzi z wpływowej rodziny, a sławę zyskała za sprawą swoich kanałów na social media. Do tego dochodzą popularne przyjaciółki oraz randki z gwiazdorami i ich wartość automatycznie wzrasta.

Foto: Materiały prasowe

Pomimo tego, że Gigi różni się pod wieloma względami od swoich koleżanek po fachu, nie przeszkodziło jej to na zdobycie jednej z najważniejszych okładek w branży. Europejską branżę mody zdobywała powoli – najpierw były zdjęcia dla Guess, potem za sprawą przyjaźni z Kendall Jenner wzięła udział w kampanii Balmain.

Jednak prawdziwy szał na Gigi właśnie nadchodzi. W tym sezonie została już gwiazdą kampanii Versace, razem z siostrą była gwiazdą pokazu kolekcji haute couture Chanel, a teraz do sieci trafiła okładka marcowego "Vogue Paris" (jednego z najważniejszych numerów w roku). Powstały dwie wersje zdjęcia okładkowego. Gigi ubrana w różową stylizację z kolekcji Chanel pre-fall 2016. Jednak większe zainteresowanie mediów wzbudziła alternatywna okładka. Na czarno-białym ujęciu, którego autorem jest duet Mert & Marcus, modelka pozuje ubrana jedynie w pantofelki projektu Karla Lagerfelda.

Jest to pierwsza okładka Gigi Hadid dla tego kultowego tytułu o modzie. Za stylizację sesji odpowiadała sama redaktor naczelna magazynu - Emmanuelle Alt.

Foto: Materiały prasowe Gigi Hadid for Vogue Paris
Foto: Materiały prasowe Gigi Hadid for Vogue Paris

Tematy:

Nieprawidłowy email