Gigi Hadid, Joan Smalls i Lily Aldridge nago w kampanii Stuarta Weitzmana

Gwiazdy Victoria’s Secret zostały bohaterkami najnowszej kampanii jednej z najpopularniejszych marek obuwniczych, jaką jest Stuart Weitzman. Joan Smalls, Gigi Hadid i Lily Aldridge wystapiły w niej nago.

Foto: Materiały prasowe

Wcześniej gwiazdami marki Stuart Weitzman były Kate Moss i Gisele Bündchen. Teraz przyszedł czas na nieco młodsze pokolenie i piękności, które paradowały po wybiegu w ostatnim pokazie Victoria’s Secret. Za obiektywem stanął Mario Testino i sfotografował Joan Smalls, Gigi Hadid i Lily Aldrridge, które nie mają nic na sobie, poza sandałkami na obcasie.

Modelki na zdjęciu Testino przytulają się do siebie i, mimo że są nagie, zdjęcie ujmuje delikatnością. Czarno-biała fotografia przywodzi na myśl lata 90. i modowe kampanie z tamtego okresu.

Foto: Getty Images Gigi Hadid

Wybór Smalls, Hadid i Aldridge do sesji Stuarta Weitzmana to strzał w dziesiątkę. Poza tym, że są piękne, doskonale również radzą sobie w świecie mody. Duże brawa szczególnie należą się Gigi Hadid. 20-latka błyskawicznie podbiła świat mody. W tym roku zadebiutowała na wybiegu Victoria's Secret oraz okładce brytyjskiego "Vogue'a". Wszystkie trzy modelki są również gwiazdami social media, a w modelingu ilość followersów na Instagramie ma bardzo duże znaczenie.

Tematy:

Nieprawidłowy email