Gia Coppola w reklamie sneakersów Rodarte x Superga

Sneakersy to jeden z najbardziej gorących tematów tej wiosny. Propozycji dla fanów wygodnych, a jednocześnie bardzo charakternych butów w tym sezonie jest naprawdę sporo. Jedna z nich to kolekcja Rodarte x Superga.

Rodarte x Superga

Słynna włoska marka od ponad wieku produkująca sportowe obuwie do gry w tenisa postanowiła stworzyć kolekcję przy współpracy z domem mody Rodarte.

Rodarte x Superga
Rodarte x Superga

Efekty są naprawdę ciekawe, a na zdjęciach reklamowych prezentuje je nie kto inny, jak Gia Coppola, bratanica Sofii Coppoli i wnuczka Francisa Forda Coppoli, która - podobnie jak cała jej włoska rodzina - zajmuje się filmem, a ostatnio również modą.

Rodarte x Superga

Zdjęcia do sesji zrealizowano w Los Angeles, a ich autorem jest Colin Dodgson. Za stylizację odpowiadała natomiast Sara Moonves. Trawnik, kalifornijskie ogrody, boisko – to sceneria zdjęć do najnowszej kolekcji.

Rodarte x Superga

– Noszę Supergi każdego dnia i kocham modę, którą tworzy marka Rodarte – komentuje udział w kampanii Gia Coppola. – Nie mogłam prosić o lepszą parę w moim życiu!

Rodarte x Superga
Rodarte x Superga

Cała linia Rodarte x Superga to sześć modeli sneakersów. Klasyczna forma spotyka się tu z nowymi, bardziej futurystycznymi elementami: tłoczoną czy lakierowaną skórą lub siatką z jeansu przypominającą syreni ogon. Jedna para to koszt około 240 dolarów.

Rodarte x Superga

Tematy:

Nieprawidłowy email