Georgia Jagger chce być aniołkiem VS

Georgia May Jagger – córka jednego z najsławniejszych rock-and-rollowców świata, młoda, piękna kobieta, która jest także wziętą modelką. O czym więc marzy kobieta, która ma wszystko? Georgia chciałaby zostać aniołkiem Victoria’s Secret.

Bulls Press

21- letnia Georgia w świecie modelingu funkcjonuje od dobrych kilku lat i radzi sobie fantastycznie. Najmłodsza córka Jaggera brała udział w kampaniach takich marek, jak: Cavalli, Louis Vuitton, Giles, Vivienne Westwood, Hudson Jeans i H&M. Jej twarz znalazła się na okładkach wielu edycji Vogue’a, Harper’s Bazaar, czy Elle. Ale Georgia Jagger ma swoje zawodowe ambicje. Ostatnio modelka ogłosiła, że chciałaby zostać aniołkiem Victoria’s Secret.

Bulls Press

-Gdyby ktoś zapytał mnie o to kilka lat temu, to prawdopodobnie bym odmówiła. Ale dzisiaj, zgodziłabym się bez zastanowienia. Nie przepadam za odważnymi sesjami, w których miałabym paradować w samej bieliźnie. Ale Victoria’s Secret to co innego – pokazy, czy zdjęcia tej marki są bardzo kobiece, zmysłowe. – powiedziała Georgia Jagger.

Dlaczego Georgia tak bardzo chciałaby dołączyć do grupy modelek najpopularniejszej marki bieliźniarskiej? Modelka chciałaby mieć ciało, które odpowiada kanonowi piękna prezentowanego przez VS.

-Patrzysz na kobiety, które są piękne, kobiece, mają piersi i zaokrąglone pośladki. Jak byłam młodsza, nie mogłam sobie wyobrazić siebie w taki sposób. Ale dzisiaj wiem, że bardzo bym chciała być taka, jak one.

Mamy nadzieję, że Victoria’s Secret szybko zareaguje na oświadczenie modelki i będziemy mogli podziwiać Georgię Jagger na wybiegu następnego pokazu Victoria’s Secret.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email