Garnitur zamiast kiczowatego sweterka. Zwariowane printy Oppo Suits robią furorę!

Czujecie szczególny sentyment do kolorowych i zwykle mocno kiczowatych świątecznych sweterków? Najnowsza kolekcja Oppo Suits to propozycja stworzona dla Was!

opposuits.com

Oppo Suits to jedna z najbardziej kolorowych i najbardziej zakręconych marek garniturowych na świecie. Kolor, przykuwające wzrok i bardzo oryginalne printy, zabawa modą na pograniczu kiczu – to cechy charakterystyczne marki, która w ciągu zaledwie kilku lat zdobyła serca fanów koloru na całym świecie!

opposuits.com
opposuits.com
opposuits.com

Wśród wielu projektów garniturów moje ulubione to czerwony w białe serduszka i niebieski w holenderskie tulipany. Z początkiem okresu świątecznego w ofercie marki pojawiły się cztery kolejne wzory, którym naprawdę trudno się oprzeć!

– Bożonarodzeniowy garnitur zamiast świątecznego sweterka! – tym hasłem twórcy marki zachęcają klientów do kupna swoich gwiazdkowych nowości.

opposuits.com
opposuits.com
opposuits.com

Wzory na garniturach do złudzenia przypominają te, które doskonale znamy z wełnianych sweterków. Są kolorowe choinki, bałwanek na czerwonym tle i mój hit – garnitur, którego print nawiązuje do wzorów z norweskich sweterków!

opposuits.com
opposuits.com
opposuits.com

W ofercie znalazło się też miejsca dla króla sylwestrowej nocy – bardziej klasycznego, bo czarnego garnituru w białe gwiazdki. Idealna stylizacja na Sylwestra!

opposuits.com

Chcesz być królem sylwestrowego parkietu? Zaskoczyć ciocię i babcię na Wigilii? Świecić jaśniej niż pierwsza gwiazdka? Postaw na Oppo Suits! Co ciekawe, choć kolekcja skierowana jest głównie do mężczyzn, wcale nie oznacza to, że nie sprawdzi się w kobiecej szafie. Ja osobiście taką marynarkę w norweskie śnieżynki i renifery chętnie bym przygarnęła…

opposuits.com

Jedyna wada? Wcale nie cena, bo komplet: marynarka, spodnie i krawat kosztują około 330 zł. Niestety uszyte są z poliestru, ale producent zapewnia, że jest to poliester bardzo dobrej jakości i taki garnitur może posłużyć nam nawet przez 10 Gwiazdek! Hohoho!

Garnitury Oppo Suits znajdziesz m.in. w ofercie zalando.pl

Tematy:

Nieprawidłowy email