Gap x Zalando: kolejna kultowa marka dostępna w sieci

Gap to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Po Inditeksie i H&M, ma największą liczbę sklepów na kuli ziemskiej. Mimo to, z dostępnością produktów Gap w Polsce było krucho. Na szczęście sytuacja właśnie się zmieniła. Już teraz ubrania i dodatki Gap można kupić w Zalando. Internetowy gigant jak zawsze oferuje darmową wysyłkę i zwrot, a nasze ulubione bluzy, dżinsy i koszule wysyła do każdego miejsca w Europie.

Foto: Zalando

Pierwszy sklep Gap został otwarty 21 sierpnia 1969 roku w San Francisco, centrum rewolucji seksualnej i obyczajowej. Jego właściciele, Donald i Doris Fisher sprzedawali dżinsy (najpierw Levisy, dopiero później spodnie własnej produkcji) i winylowe płyty. Marka rozwijała się błyskawicznie, już w pierwszym roku osiągając 2 miliony dolarów obrotu. Do Polski produkty ze słynnym logo trafiały najczęściej z Wielkiej Brytanii czy USA. Dopiero w 2011 roku otwarty został pierwszy sklep Gap w Polsce.

Teraz casualowa, amerykańska klasyka: doskonale skrojone koszule, dżinsowe kurtki i bluzy z kapturem są dostępne w Zalando. Co oznacza, że bez względu na to, w jakim zakątku Polski mieszkasz, produkty Gap zostaną dostarczone pod twoje drzwi, za darmo, w tempie ekspresowym.

GAP z radością prezentuje swoją najnowszą kolekcję na stronach jednego z najczęściej odwiedzanych sklepów internetowych w Europie, Zalando. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z wypływającej z tej współpracy możliwości zaoferowania naszej wersji amerykańskiego stylu zupełnie nowym klientom. To dla nas również okazja do zwiększenia widoczności na rynkach międzynarodowych,” mówi Stefan Laban, Senior Vice President GAP International.

W ofercie Zalando znalazły się zarówno ubrania męskie, damskie i dziecięce oraz dodatki. Zakupy możesz robić już teraz!

Tematy:

Nieprawidłowy email