Eva Mendes zaprojektuje ubranka dla dzieci

To dobra wiadomość dla wszystkich małych fanów mody retro! Eva Mendes, która niejednokrotnie pokazywała światu, że uwielbia tego typu stylizacje, ogłosiła właśnie, że pracuje nad pierwszą dziecięcą kolekcją modową. Z pewnością wpływ na tę decyzję miały narodziny jej córeczki Esmeraldy.

Getty Images

Jak zapowiedziała gwiazda, kolekcja powstanie w ramach linii New York & Co. To nazwa brandu, który dwa lata temu stworzyła Eva Mendes w ramach współpracy ze sklepem o tej samej nazwie.

Wraz z pierwszymi ubrankami dla dzieci, sygnowanymi nazwiskiem Evy Mendes, do sklepów New York & Co. trafi także moda ślubna, buty, torebki oraz biżuteria. Kolekcja dla najmłodszych - „Eva Mini” - skierowana będzie do dzieci od sześciu miesięcy do czterech lat.

Modowe plany Evy Mendes to kolejny dowód na to, że wraz z przyjściem na świat dziecka świeżo upieczone mamy odkrywają w sobie wiele nowych, nieznanych dotąd talentów. Chcą się nimi dzielić, ale też odpowiadać na potrzeby swoich pociech. I to właśnie jest definicja każdej fashion mamy! Jedna z wielu oczywiście ;)

Sądząc po stylu, który lubi Eva Mendes, jej kolekcja dla najmłodszych też będzie nacechowana wpływami mody retro. Ja nie mogę się już doczekać pierwszych projektów!

Tematy:

Nieprawidłowy email