Emma Ferrer - wnuczka Audrey Hepburn jak Kate Moss i Cara Delevingne!

Ma dwadzieścia lat, a jej babcią była słynna Audrey Hepburn. Teraz Emma Ferrer chce rozpocząć karierę modelki i pomoże jej największa agencja modelek na świecie - Storm!

Emma Ferrer w Harper's Bazaar - foto: Michael Avedon

Emmę Ferrer mogliście poznać kilka miesięcy temu, gdy pojawiła się na okładce wrześniowego Harper’s Bazaar. Piękne zdjęcia młodego Michaela Avedona, a na nich wnuczka Audrey Hepburn, a w środku bardzo ciekawa opowieść o dziewczynie, która dorastała obok jednej z największych ikon ubiegłego stulecia. To po prostu musiało się udać!

Niedługo potem Emma Ferrer zadebiutowała na wybiegu Lanvin.

Emma Ferrer w Harper's Bazaar - foto: Michael Avedon
Emma Ferrer w Harper's Bazaar - foto: Michael Avedon

Teraz przed wnuczką Audrey Hepburn kolejne modowe wyzwanie. Legendarna Agencja Storm Model Management, która wykreowała takie gwiazdy, jak kate Moss, Cindy Crawford czy ostatnio Carę Delevingne właśnie podpisała kontrakt z Emmą!

Jak podają zagraniczne media, Emma Ferrer – dwudziestoletnia studentka florenckiej akademii sztuk pięknych, w styczniu następnego roku wyjeżdża za słonecznej Italii do Nowego Jorku, gdzie na sto procent zaangażuje się w rozwój kariery modelki. Jest bardzo prawdopodobne że zobaczymy ją na wybiegach New York Fashion Week!

Getty Images/Dave Kotinsky

– Ludzie mogą być zawiedzeni, gdy mnie widzą, bo nie jestem wierną kopią mojej babci i wcale nie chcą nią być – mówi Emma Ferrer w rozmowie z Telegraph. – Chcę być osobą, z której ona byłaby dumna i mam nadzieję, że tak właśnie jest, bo jestem kim jestem! – dodaje.

Getty Images/Mathis Wienand

Emma Ferrer, mimo młodego wieku, już kontynuuje działalność charytatywną swojej babci, angażując się w działania UNICEF=u. Mimo modelingowych planów, nie zamierza też rezygnować z artystycznych studiów. Po zimowej przerwie, chce wrócić na uczelnię i kontynuować naukę indywidualnie oraz online.

Tematy:

Nieprawidłowy email