Emente - ubrania dla wymagających fashionistek

Jeśli masz już dosyć wątpliwej jakości ubrań z sieciówek, cenisz sobie ciekawe kroje i dobre tkaniny, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Na polski rynek wkroczyła nowa marka, która oferuje modę dla naprawdę wymagających klientek. Zobaczcie  propozycje Emente na wiosnę-lato 2016.

Foto: Materiały prasowe

Debiutancka kolekcja polskiej marki nosi nazwę „Ladies first” i jest swoistym hołdem dla kobiety. Piękne sukienki ze zmysłowych koronek, eleganckie garnitury nawiązujące do męskiej mody oraz buńczuczne szmajzerki i denimowe tuniki maksi to tylko część propozycji Emente. Bazowymi kolorami kolekcji są bezkompromisowe biel i czerń, uzupełniają je intensywna czerwień, fuksja oraz błękit. Wśród tkanin dominują wysokoskrętna wełna, zwiewny, specjalnie spierany tencel, włoskie, ręcznie tkane koronki czy lekka tkanina typu cupro.

Foto: Materiały prasowe Emente SS 2016
Foto: Materiały prasowe Emente SS 2016
Foto: Materiały prasowe Emente SS 2016

Powstała w ramach kampanii sesja to dzieło fotografa Macieja Bernasa. Autorem stylizacji jest Marcin Brylski. Fryzury przygotował Piotr Siwek, a makijaż Małgorzata Smelcerz. Kampanię „Ladies first” dopełnia film wizerunkowy, za którego realizację odpowiada Iwona Bielecka. Obraz stanowi doskonałe uzupełnienie fotografii, oddaje dynamiczny, kobiecy i ekspresyjny klimat sesji.

Sesję wizerunkową kolekcji „Ladies first” zaaranżowano we wnętrzach warszawskiego hotelu Autor Rooms. Wybór miejsca, które słynie z wystroju zaprojektowanego przy wykorzystaniu wyłącznie produktów rodzimych designerów, był nieprzypadkowy. Podkreśla przywiązanie marki do polskiego wzornictwa oraz szacunek dla pracy rzemieślników. Te wartości widać wyraźnie w najnowszej koleckcji Emente – cały proces kreatywny i twórczy odbywa się w Polsce, w zgodzie z filozofią fair trade. To klucz do tworzenia projektów na najwyższym poziomie. Ekskluzywne tkaniny i współpraca z doświadczonymi krawcami, którzy stosują tradycyjne techniki szycia, sprawiają, że nową linię cechuje staranność wykończenia i unikatowe wzornictwo.

Foto: Materiały prasowe Emente SS 2016
Foto: Materiały prasowe Emente SS 2016

Tematy:

Nieprawidłowy email